Şimdi Ara

Proje Bilgi Toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir sistem topladım ve bütçemi aştım fakat forumdan bir arkadaşında yardımı ile sıvı soğutma ekleyeceğim sistemime :)

Bana örnek olarak neler yapabileceğim konusunda bir beyin fırtınası oluşturmada yardımcı olabilirseniz gerçekten sevinirim.

Gördüğünüz gerçekten hoş duran bir sıvı soğutma gördüyseniz ( video,fotoğraf ) burada paylaşın lütfen.

Bileşenler ;

Intel i7-5820K işlemci
    Evga X99 FTW Anakart
    G Skill Ripjaws4 DDR4 2400 Ram
    120GB Team SSD
    1 TB HDD
    Thermaltake Water 3.0 Performer Cpu Soğutucu
    Asus R9 280 DirectU II Ekran Kartı
    Corsair Graphite 780T Kasa
    Evga SuperNova 850G2 PSU

Bu kasa içeriğine nasıl bir sıvı soğutma görseli oluşturabiliriz :)

• Custom sivi sogutma yapabilirsin hazir kitler var 300dolar falan yok dersen corsair h110 alabilirsin fanlari kirmizi renkli corsair fanlarla değiştirebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci: Ferrari
    Ekran Kartı: Şahin
    Sıvı soğutma olarak custom yapabilirsin ancak istersen hazır soğutmalar da var örn: Cooler Master Nepton 280L
  • quote:

Orijinalden alıntı: jancatezcan

İşlemci: Ferrari
    Ekran Kartı: Şahin
    Sıvı soğutma olarak custom yapabilirsin ancak istersen hazır soğutmalar da var örn: Cooler Master Nepton 280L

Ekran kartı şahin değil aslında F/P ürünü aslında.Custom sıvı soğutma düşünüyorum :)
  • Dediğiniz doğru ancak o sisteme GTX970 ve ya GTX980 yakışır :) R9 290X de olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jancatezcan

Dediğiniz doğru ancak o sisteme GTX970 ve ya GTX980 yakışır :) R9 290X de olabilir

GTX 970 vardı zaten ama iade etmek durumunda kaldım malum :) Yeni bir modül çıkana kadar bu şimdilik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.