Şimdi Ara

programlanmamış harası lütfen yardım....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
44.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lg full hd lcd tv kullanmaktayım tv yi sadece ps3 oynarken kullanıyorumrecevier felan takılı değil.
    Bugüne kadar tv actığımda otomatik ekran geliyordu ama 15 gün sonra ilk defa bu gün programlanmamış hatası almaktayım.(Ps3 oyun ekranı gelmiyor kanal tarama ekranı geliyor tara dıyorum anten yada recıver takılı olmadığından %100 tarıyor sonra gene aynı)
    Bir türlü oyun ekranına getiremedim ps3 ilk aldığımda makınayı tuplu tv de oynuyordum lcd ye geçince konsola ayar yapmam gerektı aynı şekilde tv ayarının bozulduğunu düşünüp konsolu deefalarca resetledim ama nafile .
    Acil deneyımlı arkadaslardan yardım beklıyorum
    Herkese iyi forumlar..

• yokmu yardım edecek bir allahın kulu ?
  • kardeş bnm de az önce sorun vardı da 2 kere inputa bas ondan sonra oka bas oluyor
  • saol .işe yaradı
  • 2011 de sorulmuş, 2012 de cevaplanmış, 2014 de işe yaramış, bende şimdi okumuş oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

2011 de sorulmuş, 2012 de cevaplanmış, 2014 de işe yaramış, bende şimdi okumuş oldum

aynen

• Banada yaradı

• 2015 te de işe yaradı Allah razı olsun :)

• Bana da iş yaradı çok teşekkür ederim

• İşe Yaramadı.
  • hay Allah razı olsun :D teledünya kumandasından iki kere INPUT sonra OK a basınca düzeliyor. ama öncesinde bi fişleri tak çıakr yapmakta fayda var :)
  • Arkadaşlar bende 42 LA 660 S Var tv kapatip açinca programlanmamiş hatasi aliyorum kanallari tarayip ekliyorum tv kapatinca yine programlanmamis hatasi çikiyor ne denen acaba ?

• Üstteki arkadaşın belirttiği sorun bendede var. Tv Lg42LA690. Ayaztuncay siz bir çözüm bulabildiniz mi???

• kesin çözüm..ücretli kanalları atla öyle tarat düzeliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.