Şimdi Ara

progdvb hotbird kanalları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bende avertv 6 var. averin kendi programında bir sorun yok. fakat progdvbyi kurdum turksat kanalları cıkıyor ama hiçbir hotbird kanalı acılmıyor. avertvde sorun olmadığına göre progdvb ayarlarındamı bir sorun var?

• progdvb 7.7.1 i kurdum turksatta sorun yoktu hotbird hiç cıkmıyodu. sonra 7.6 yı kurdum bu seferde aygıt baslatılamadı deyip hata veriyo program. lütfen bir yardım.
  • Diseqc ayarlarını doğru yaptığından emin misin?
  • avertv kendi programından hem hotbird hemde turksat kanallarını izleyebiliyorum. ama progdvb de hotbird kanalları cıkmıyor.diseqc 4lü sectim ilk porta turksat ikinci porta hotbirdi getirdim.doğru demi?
    quote:

Orjinalden alıntı: ozanunal

Diseqc ayarlarını doğru yaptığından emin misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumut -- 22 Ağustos 2008; 3:59:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: forumut

avertv kendi programından hem hotbird hemde turksat kanallarını izleyebiliyorum. ama progdvb de hotbird kanalları cıkmıyor.diseqc 4lü sectim ilk porta turksat ikinci porta hotbirdi getirdim.doğru demi?
    quote:

çatıdaki diseq sıralamanın o şekilde olduğuna eminmisin eğer ki prog dvb turksat var ise diseq4 seç ve kalan 3 ünüde hotbirt seç

bu sefer de hotbirt gelir türksat giderse diseq ayarlarından hallederiz sorunu çözelim bende sana şifreli kanallardan bazılarını açtırcam söz

• acıkcası catıdaki diseqc ayarlarını tam bilmiyorum.ama dediğin gibi bi deneyim.kurarken port 1 e turkat getirmiştim.şimdi de hotbirdi bi kurayım.
    quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

quote:

Orjinalden alıntı: forumut

avertv kendi programından hem hotbird hemde turksat kanallarını izleyebiliyorum. ama progdvb de hotbird kanalları cıkmıyor.diseqc 4lü sectim ilk porta turksat ikinci porta hotbirdi getirdim.doğru demi?
    quote:

çatıdaki diseq sıralamanın o şekilde olduğuna eminmisin eğer ki prog dvb turksat var ise diseq4 seç ve kalan 3 ünüde hotbirt seç

bu sefer de hotbirt gelir türksat giderse diseq ayarlarından hallederiz sorunu çözelim bende sana şifreli kanallardan bazılarını açtırcam söz

• catıdan baktım. diseqc ayarı aynı böyle. ama avertvde hotbird izlememe rağmen progdvb izleyemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.