Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
33
Favori
129.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu makinayı aldınız mı hocam siz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makineyi bayadır kullanıyoruz gayet memnunuz şimdilik.

• aa.aslan A kullanıcısına yanıt
    Bende satın aldım 1329₺ 6 taksit inşallah bizde memnun kalırız.

Bilgi için teşekkürler hocam.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Biz 2015 şubatta aldık garantisinide 7 yıla çıkartmıştım servise 150 tl falan ödeyerek . Uzatma konusunuda sorun servise.

• aa.aslan A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
    Garantiyi uzattırıcam hocam fiyat baya uyguna geldi

Bayiye fiyat sormadım ama sitelerde 1450₺ 1650₺ arası fiyatlar var en ucuzu n11 ereyon mağazasında buldum 1399₺ kuponla 1329₺ ye aldık

N11 e özel kampanyaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 16 Ağustos 2017; 17:1:46 >
  • 2 yıldır kullandığımız makine 2 gün önce çalışmaz oldu. BU gün servis geldi. Elektronik kart yüksek voltajdan hasar görmüş dedi. Bina yeni olduğu için daha şantiye elektriği kullanıyoruz. Büyük ihtimal garantiye girmez dedi. Parçayı gönderiyoruz garanti durumuna merkez karar veriyor dedi.
    Dediklerine kadar doğru garanti kapsamına kim karar veriyor?
  • hakan_80 kullanıcısına yanıt
    Şantiye ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Bende yeni binada şantiye elektriği kullandım bir müddet hiç bir sorun yaşamadık. Ayrıca diğer cihazlarında problrm yok ise durumu kabul etmeyin. Çünkü kart merkeze gidiyorsa büyük ihtimal oradaki teknisyenin insiyatifine kalmış. Nasıl anlarlar diye düşünecek olur isek. Devre girişinde yüksek elektrik geldiğinde bozulan bir parça var diger elemanları korumak için. Belkide dışarıdaki elektronikçi çok ucuza yapacak bir maliyette bir arızadır.

• Bu model ile arçelik 9123 ve vestel 9912 arasında kaldım ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRUEHAUF

Bu model ile arçelik 9123 ve vestel 9912 arasında kaldım ne tavsiye edersiniz

Hocam beyaz eşyadan anlayan biri değilim ama söylediğiniz cihazların dış görünüşü bana göre çok kötü :D

Ben araştırdım çok kullanıcısı ve olumlu yorumları olan profilo cmg140dtr aldım 1329₺ ye bugün teslim edildi.

219₺ +4 yıl bütün parçalar dahil garanti uzattım 12 taksit yaptı bunuda .

http://urun.n11.com/camasir-makinesi/profilo-cmg140dtr-9-kg-camasir-makinesi-P117055499

• Bizim çamaşır makinesi arıza yaptı. Tamir bayağı masraflı çıkacak gibi görünüyor. Hem kapasitesi yüksek hem de A+++ bir ürün alayım diyorum. Bu ürünün CMG, CMS ve CMI kodlu modelleri var. Bu kodlar arasındaki farklar nedir? CMG'lerin fiyatı düşük olduğu için yerli üretim gibi geldi.
  • storm kullanıcısına yanıt
    Ben de teyzeme makine bakıyorum. CMG, CMI, CMS farketmeden hepsi TR üretimi. Profilonun sitesine girip ürünleri karşılaştırırsanız rahatlıkla üretim yerini görebilirsiniz.

• forcsf F kullanıcısına yanıt
    Oradaki ifadelerden farklarını anlamak zor. Önceden kod üretim yerine göre değişiyordu. Gördüğüm kadarıyla artık tüm çamaşır makineleri Türkiye üretimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm -- 24 Ağustos 2017; 17:47:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 140dtr aldım yanlız bazı sıkıntılar yaşıyorum makine bazen tık tık sesi yapıp duruyor genelde musluk işareti oluyor sularda hortumda bı sıkıntı yok makineye daha az çamaşır attığında bu sıkıntı olmuyor .durunca başlar beklet tuslarida işlevsiz kalıyor sizce sıkıntı neden kaynaklanıyor olabilir ?

• Arkadaşlar onlarca sayfayı okuyamadım. Bu makineyle elyaf yorgan yıkayan var mı ? Yıkamayı düşünüyoruz ama önce bir sorayım dedim.

• Bu makinenin ek garantisini yaptıran oldu mu hiç? Müşteri hizmetleri indirimli ücret olarak 7 yıla çıkarma karşılığında 219 tl istedi. Olmayan aklım tavana vurdu. İndirimli 219 tl ise indirimsiz ne acaba merak ettim.
  • halbay kullanıcısına yanıt
    Ben 100DTR sini almıştım, Yorgan yıkıyoruz sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Ben 100DTR sini almıştım, Yorgan yıkıyoruz sorun yok.

Teşekkürler. Bi deneyeceğiz artik

• halbay kullanıcısına yanıt
    Yorgan programı var zaten, sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
  • Makine kuruldu. Ama makinenin içi ıslaktı. servise sebebini sorduk. Fabrikada denenip öyle gelir dediler. Böylemi oluyor gerçekten?
    Yoksa bize kullanılmış makine mi gönderdiler ?
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Kalite kontrol sırasında makineler çalıştırılıp deneniyor normal durum. Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.