Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
33
Favori
129.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu modeli en uygun ne kadara kadar bulabildiniz?
  • bununla vestel tt9614 arasında kaldım ne dersiniz arkadaşlar hangisi alınmalı. prof 1500-vestel 1550
  • asdemre kullanıcısına yanıt
    Tabiki Profilo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamünaleyküm ustalar çamaşır makinesi yıkarken çoğu zaman su alırken musluk sembolü çıkıyor ve ötüyor ama su almayada devam ediyor var mı bu sorunu yaşayan nedir acaba sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Sular kesilince o uyari cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadyr

Sular kesilince o uyari cikiyor

SelamünAlayküm biliyorum su yeterince gelmeyince ötüyor ama suda sıkıntı yok üstadım
  • Bugün bende aldım gelip kurdular :)
  • cupidx C kullanıcısına yanıt
    bende var. sadece bir kez kullandım hocam. yeni ev kurduğum için kullanmadım pek. ama videosunu gelip kurduklarında çekmiştim. yük sensörünün olduğunu söylemişti gelen servis elemanı. e-doz modelinden bahsediyorum.
  • Eskişehirde olup makineyi almayı düşünen varsa, daha bir yıllık temiz, sorunsuz, ekstra uzatılmış 6 yıl garantisi olan makinemi iyi fiyata elden vereceğim arkadaşlar.
  • Sattım bu arada arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Sattım bu arada arkadaşlar.

Hayır olsun...

Bende almayı düşünüyorum ama, nasıl memnunmuydunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Sattım bu arada arkadaşlar.

Hayır olsun...

Bende almayı düşünüyorum ama, nasıl memnunmuydunuz

Hem memnundum hem memnun değildim diyeyim. Kazanı büyük, programı bol, yıkaması başarılı. Bu açılardan güzel.

Ama abartıldığı kadar sessiz dğeil biraz sesli çalışıyor, kazan dönerken vıy vıy vıy hafif kayış sesleri geliyor, kırışıklık düzeltme kullanmazsanız baya karışık çıkarıyor 800devir üstü bu açılardan da memnun dğeildim.

Elektroluxün buharla kırışıklık açan modeini almadığım için pişman olmuştum bu sıkıntılardan. Fakat leke çıkarma olayı falan baya iyiydi. Şu an annemin bosch modelini bağladık. En üst almanya üretimi modellerinden biri. Bu mesela çok daha sessiz, 1000 devirde bile düz kırışmamış çıkarıyor ve ilginç bir şekilde çamaşırlar baya kuruya yakın çok az nemli çıkıyor. Profiloda baya ıslak çıkıyorlar 1400 devirde bile. Yani bazı sorunlarına rağmen performans anlamında tatminkardı diyeyim. Kötü makine değil ama bir ara forumda furya oldu çok abartıldı bu makina.

• Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum ne dersiniz, tavsiye eder misiniz?
  • bende almayı düşünüyorum arkadaşlar tavsiye eder misiniz ?
  • Bende bugun aldim ama seneye kurulum yapilacak. Fiyatlar artmadan alayim dedim. 1400₺ye aldim insallah sorunsuzca bi 10 yil götürür

• benim alalı beki 3 yıloldu. sorun yok alınabilir,2 kişilik battaniye atıyoruz banımısın demiyor ,tuş takımı cok hassas elbisen deysealgılıyor biraz o sorun kitlemek zorunda kalıyoruz oda olsun artık.şimdilik bu kadar
  • Arkadaşlar CMS ile CMG arasında ne fark var

• asdemre kullanıcısına yanıt
    Hocam çamaşır makinesinden mamnunmusunuz? İnternet üzerinden mi aldınız yoksa bayiden mi?
    Bende bu makinayı almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok değişken. Uygun fiyata nerden alabilirim araştırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Hocam çamaşır makinesinden mamnunmusunuz? İnternet üzerinden mi aldınız yoksa bayiden mi?
    Bende bu makinayı almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok değişken. Uygun fiyata nerden alabilirim araştırıyorum.

Hocam aldim da kullanmıyorum düğünü bekliyorum daha. Bayiiden aldım 1450₺ye

• İnternetten veya Bursa'da bayide uygun fiyat yakayalayan var mı? Genelde İstanbul içi teslim satıyorlar bu aralar.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.