Şimdi Ara

Profilo Çamaşır ve Bulaşık Makinası(yukko.com) Fiyatlar Güncellendi!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
14
Favori
36.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulaşık makinası hangi modelini tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buradan çamaşır makinesi aldık(profilo)..horoz kata kadar bıraktı..ürünün kutusunda vs bir hata gözükmüyordu..araya bir şeyler girdi 1 ay sonra servisi çağırdık servis ürünü açtı hasarlı bunu takamayız dedi.nasıl olacak ne olacak bilemiyoruz nasıl bir yol izlememiz lazım böyle bir şey başına gelen var mı?
  • UA57 U kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir hasar vardı hocam? Ben de düşünüyorum ama kararsızım.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Nasıl bir hasar vardı hocam? Ben de düşünüyorum ama kararsızım.
    hocam ön tarafta üst kapağı çıkık biraz...o kapağı tutan arkadaki bir vida sıkıştırıldığı plastiği zora gelince sanırım kırmış.birde noktasal bir çizik var..çalışmasına engel olacağını sanmıyorum ama servis bu tarz bir hata gördüğünde kurulum yapmıyor sanırım..yani garanti dışı oluyor..firma kabul ederse geri göndereceğim...geri göndersek bile (baya uğraşman lazım) kargasol hata diyecekleri için en iyi ihtimal 1 ay sonra para iadesi yaparlar ve 200-250tl kargo parasını düşerler..o ücretten..

hatta profilo servisleri yetkili satıcı olmayan yerler bizim sorumluluğumuzda değil bile diyebiliyor...servisi bile onlarca aramamıza rağmen geldiler.
  • Bu cihazı aralık indiriminde kaçırmıştım. Şuan kısmen zamlı da (1.439,99) olsa piyasaya göre yine en iyi fiyat gibi duruyor. World ile 6 taksit ve 75 TL puan kazanımı ile baya cazip duruyor. Buradan da okuduğum üzere kata kadar da kargo yapıyorlarmış. Olası olumsuzluk durumunda çok uğraştırıyorlar mı? Konunun ilk sayfalarında müşteri memnuniyeti olarak baya bir öven de vardı açıkçası kararsız kaldım.

Profilo BM4225EG
    https://www.yukko.com/profilo-bm4225eg-a-4-programli-bulasik-makinesi/50088563?pid=10095736
  • İki haftadır takip ediyorum forumda hiç buzdolabı veya ankastre fırın fırsatı çıkmıyor biri anneye diğeri kayınvalideye lazım ama yok işte yok:)) tavsiyesi olan olursa memnun olurum

• Ben buradan 31 aralık ta kurutma makinesi aldım.

Eve kadar teslim ettiler.

Aldığım makine başka bir sitede nerdeyse 2 katına satılıyor.

Eve kadar da teslim ediyorlar, dairenin içine bırakıyorlar.

İlk alışverişimdi, memnun kaldım.

• UA57 U kullanıcısına yanıt
    Bana kargo gelmeden önce özellikle tembih ettiler.

Kutuda hasar , ezilme veya ıslaklık varsa kesinlikle almayın dediler.

• 9 kilo olan çamaşır makinesini kaçırdığım için çok pişmanım bir şans daha veremezler mi :)
    Cuma günü Carrefour.com'dan aşağıdaki Indesit marka çamaşır makinesini almıştım bugün mağaza görevlisi aradı ve stoklarında ürün olmadığı için siparişimi iptal ettiklerini söyledi. Şu durumda ne yapabilirim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    https://www.carrefoursa.com/tr/indesit-ewe-91283-sl-tk-9-kg-camasir-makinesi-p-30036494
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnUSTA

Bu cihazı aralık indiriminde kaçırmıştım. Şuan kısmen zamlı da (1.439,99) olsa piyasaya göre yine en iyi fiyat gibi duruyor. World ile 6 taksit ve 75 TL puan kazanımı ile baya cazip duruyor. Buradan da okuduğum üzere kata kadar da kargo yapıyorlarmış. Olası olumsuzluk durumunda çok uğraştırıyorlar mı? Konunun ilk sayfalarında müşteri memnuniyeti olarak baya bir öven de vardı açıkçası kararsız kaldım.

Profilo BM4225EG
    https://www.yukko.com/profilo-bm4225eg-a-4-programli-bulasik-makinesi/50088563?pid=10095736
    Aralik ayinda 1150 Tl denk getirdim iyilikide almışım çok memnunum iki akrabamizada aldik onlarda memnun bu dediklerim Aralık ayinda olmuş tavsiye ederim alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Bana kargo gelmeden önce özellikle tembih ettiler.

Kutuda hasar , ezilme veya ıslaklık varsa kesinlikle almayın dediler.
    aynen banada...ama kutuyu bırakıp gitmişler ben imza vs atmadım yani.ama gittiğimde kontrol ettim sağlamdı bir sorun gözükmüyordu..servis açınca karton olan yerlerin altında sıkıntı vardı iç kısmında deterjan haznesi çatlamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnUSTA

Bu cihazı aralık indiriminde kaçırmıştım. Şuan kısmen zamlı da (1.439,99) olsa piyasaya göre yine en iyi fiyat gibi duruyor. World ile 6 taksit ve 75 TL puan kazanımı ile baya cazip duruyor. Buradan da okuduğum üzere kata kadar da kargo yapıyorlarmış. Olası olumsuzluk durumunda çok uğraştırıyorlar mı? Konunun ilk sayfalarında müşteri memnuniyeti olarak baya bir öven de vardı açıkçası kararsız kaldım.

Profilo BM4225EG
    Yıkamasından çok memnunuz. Ancak bsh grubu bulaşık makinaların da kronik e09 ısı pompası sorunu olduğu söyleniyor. 2-3 yıl içinde pompa bozuluyor ve yenilenmesi gerekiyormuş. Ben garantiyi 7 yıla uzatacağım için sorun yapmadım ancak bunu göz önünde bulundurun. Bu bahsettiğim sorun bir kaç senelik sanırım şu anki üretimde gidermişte olabilirler tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: mag13

9 kilo olan çamaşır makinesini kaçırdığım için çok pişmanım bir şans daha veremezler mi :)
    Cuma günü Carrefour.com'dan aşağıdaki Indesit marka çamaşır makinesini almıştım bugün mağaza görevlisi aradı ve stoklarında ürün olmadığı için siparişimi iptal ettiklerini söyledi. Şu durumda ne yapabilirim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    https://www.carrefoursa.com/tr/indesit-ewe-91283-sl-tk-9-kg-camasir-makinesi-p-30036494
    Ben valla bikac gun once tekrar 1199a inince hemen aldim.getirdiler ama kurulum yaptirmadim henuz.fiyatlar ucmus bime gelen camasir mak bile bu para.

• quote:

Orijinalden alıntı: UA57

hocam ön tarafta üst kapağı çıkık biraz...o kapağı tutan arkadaki bir vida sıkıştırıldığı plastiği zora gelince sanırım kırmış.birde noktasal bir çizik var..çalışmasına engel olacağını sanmıyorum ama servis bu tarz bir hata gördüğünde kurulum yapmıyor sanırım..yani garanti dışı oluyor..firma kabul ederse geri göndereceğim...geri göndersek bile (baya uğraşman lazım) kargasol hata diyecekleri için en iyi ihtimal 1 ay sonra para iadesi yaparlar ve 200-250tl kargo parasını düşerler..o ücretten..

hatta profilo servisleri yetkili satıcı olmayan yerler bizim sorumluluğumuzda değil bile diyebiliyor...servisi bile onlarca aramamıza rağmen geldiler.

Alıntıları Göster
    rapor tuttursaydın birde 4447766 dan müşteri temsilcisiyle görüş durumu onlara bildir yardımcı olurlar

• arkadaşlar acil bulaşık makşinesi alıcam sepete eklendiğinde çek kampanyası devam ediyor mu? sepete ekledim
    https://www.yukko.com/profilo-bm4285eg-a-4-program-bulasik-makinesi-v-50092437
    ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

İki haftadır takip ediyorum forumda hiç buzdolabı veya ankastre fırın fırsatı çıkmıyor biri anneye diğeri kayınvalideye lazım ama yok işte yok:)) tavsiyesi olan olursa memnun olurum
    bütçe ne kadar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 10 Ocak 2019; 11:8:18 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam f/p en dip rakamlar olursa esneyebiliriz ama kabaca; buzdolabı 2000, ankastre fırın 1200

• 2016 mart ayinda LG 7 kg yikama 4 kg kurutma ozellikli makinayi 1300 TL ye almistim. Simdi en ucuz kurutma ozellikli lg makina 3000 TL. Gg, wp.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Hocam f/p en dip rakamlar olursa esneyebiliriz ama kabaca; buzdolabı 2000, ankastre fırın 1200
    300 litre yeterli olur sanırsam kalabalık olmayan aile için

vesfrost , vestel'in yan markası , muhtemelen ekstra 100 lira daha verilip , garanti 7 yıl yapılabilir

1280 tl + 50 world puan

https://www.hepsiburada.com/vestfrost-vf-1268-a-300-lt-statik-buzdolabi-p-MTVESTVF1268

ankastre ise, ucuz olsun dersen şu

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-ankastre-firin-siyah-a6s2-403359978

kaliteli olsun dersen

https://www.gizerler.com/urun/siemens-hb-301e4-t-67-lt-a-inox-ank-firin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 10 Ocak 2019; 14:6:6 >

• Keşke yılbaşından önce alsaydım profilo cmg100dtr makinayı. Şimdi 1950 civarı en ucuz. Halbuki ötv indirimi devam ediyor ama anlamış değilim artış nedenini

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.