Şimdi Ara

PROFİLO BD3058W3VV ;1189TL BOSCH KGE58AW30N FARKLARI ??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
22.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/bd3058w3vv-profilo-buzdolaplari-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,50002.html?ref=akakce&v=0.69.5#TabPanelStart

Arkadaşlar çok acil buzdolabı ihtiyacım var. Bugün yarın alacağım. 1200 TL ücretsiz kargo alınır mı? Ayrıdca çamaşır makinasıda almam lazım. O nedenle ikisinin toplamı 2000 i geçmemeli. Yorumları okudum, kullananlar memnun gibi. Ne dersiniz.

Birde bu fiyatlar ne kadar değişken. Bimeksde 1599, başka yerde 1200, mağzaları tek tek gezdim.Ankarada, antares,foruma baktım. Ama çok değişken fiyatlar.Tavsiyeleriniz bekliyorum. 1-2 gün içinde almam şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir06

http://www.istanbulbilisim.com.tr/bd3058w3vv-profilo-buzdolaplari-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,50002.html?ref=akakce&v=0.69.5#TabPanelStart

Arkadaşlar çok acil buzdolabı ihtiyacım var. Bugün yarın alacağım. 1200 TL ücretsiz kargo alınır mı? Ayrıdca çamaşır makinasıda almam lazım. O nedenle ikisinin toplamı 2000 i geçmemeli. Yorumları okudum, kullananlar memnun gibi. Ne dersiniz.

Birde bu fiyatlar ne kadar değişken. Bimeksde 1599, başka yerde 1200, mağzaları tek tek gezdim.Ankarada, antares,foruma baktım. Ama çok değişken fiyatlar.Tavsiyeleriniz bekliyorum. 1-2 gün içinde almam şart.

bence alınır ben kullanıyorum. çok mantıklı bir tercih. bu arada buzdolabı belgeseli izlerken yeni öğrendim. low frost buzdolapları çok daha uzun ömürlü oluyorlar. No-frost ise daha kısa ömürlü imiş.

• profilo BD3058W3VV bu buzdolabini profilo bayisinden nakit 1300 e aldim kullandiktan sonra yorum yaparim ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu buzdolabını eve yeni aldım yalnız şöyle bir sorunum var. İlk kurulduğu gün derece ışığı sabit değildi, yanıp sönüyordu birde 4 derecede olmasına rağmen soğutmuyordu. 3 dereceye aldım. bu sefer soğutma sorununu çözdüm ama soğutucu bölmesinin arkası karlandı epey. Sizce bu durum normal mi? Servis çağırmalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knsrvl

Bende bu buzdolabını eve yeni aldım yalnız şöyle bir sorunum var. İlk kurulduğu gün derece ışığı sabit değildi, yanıp sönüyordu birde 4 derecede olmasına rağmen soğutmuyordu. 3 dereceye aldım. bu sefer soğutma sorununu çözdüm ama soğutucu bölmesinin arkası karlandı epey. Sizce bu durum normal mi? Servis çağırmalı mıyım?

dolap ilk calistiginda yanip sonmesini servise sordugumda kendisi otomatik dereceyi ayarlar surekli yandiginda gerekli soguklugu bulmustur dedi aynende oyle oldu 3-4 saat sonra 4te sabit yaniyor su anda ornegin kisinda 3 te yanar kendisi dedi servis otomatikmis yani sogutucunun karlanma olayina gelince servise sordum yilda bir karlaniyormus bir parmak kadar temizlemek gerekiyormus dedim yok oyle bbisey karlanma olmaz dedi hic duymadim dedi ama bence o konuyu telefonla arayip sorun daha yeni buzdolabi heemen karlandiysa bi yerde sorun olabilir

• PROFİLO BD3058W3VV buzdolabını yorumlardan etkilenerek KLİKSA dan geçen hafta aldım. biraz büyük olduğu için eve sokmakta zorlandık. servisten gelen arkadaş kapıları sökünce güç bela soktuk eve.mutfağa sokup eski buzdolabıyla birlikte görünce gülme geldi bana. zira eski buzdolabımı direk yeninin içine sokabilirdim. içi çok geniş, çok sessiz ve şık bir buzdolabı.ilk çalıştığında o derece ışığı yanıp sönüyor. ışık sönene kadar içine bir şey koymuyorsunuz. ışık sönünce içini temizleyip kullanabilirsiniz. servis yaz aylarında dereceyi 4 kışın 6 da kullanmamızı söyledi. şu anda gayet memnunum. tek sorunumuz eskiden buzdolabına bir şey koymak için zorlanırken şimdi bu dolabı dolduramıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbc -- 30 Aralık 2015; 8:02:50 >
  • PROFİLO BD3058W3VV yi almak üzerim . itirazı olan söylesin :D
    aklıma takılan konu şu ; yılda 1-2 kere çözdürme denilen olay dolabı fişten çekip tamamen çözdürmek mi? yoksa dolabın içindeki buzları temizlemek mi?
  • profilonun 3058 modeliyle 3157 modeli birbirine çok yakın fiyatlarda. biri no frost biri low frost. hemen hemen aynı fiyatlarda aynı ebat ve boylarda olan bu cihazlardan hangisini önerirsiniz?
  • Dolaptan memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Dolaptan memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da.

hocam ben Bosch aldım, ama profilo almadığıma pişmanım. hiç bir fark yok gibi arasında. ama fiyat farkı çok fazla.
    hanım bosch istedi, o yüzden bosch u tercşh ettik mecburen.

dondurucunun altta olması çok da kullanışlı değilmiş. çekmeceli olduğu için çok fazla da birşey almıyor.

şimdilik sorun yok.
    ama üst raflar çok az soğutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

hocam ben Bosch aldım, ama profilo almadığıma pişmanım. hiç bir fark yok gibi arasında. ama fiyat farkı çok fazla.

dondurucunun altta olması çok da kullanışlı değilmiş. çekmeceli olduğu için çok fazla da birşey almıyor.

şimdilik sorun yok.

aynennnn oyle

ailemde profilo var, ben evlenicem bosch KGE58AW41N aldim kendime, beyaz renk almam gerekiyordu en iyisi bu modeldi,

profilodan farki
    - profilo A++ iken bosch A+++
    - profiloda dondurucunun derecesini bagimsiz ayarlayamazken bosch ta ayarlayabiliyorsun
    - profiloda 0 derece bolmesi yokken boschta var
    - profiloda acik kapi alarmi yokken bosch ta var
    - profilonun kapida yer alan rafları boschdan biraz daha gösterişsiz
    - profilo 1377tlye alinabilirken bosch 2.250tl ye alinabiliyor.

baska benim gorebildigim fark yok, fiyat farkına deger mi bence degmez. neden aldin peki diyenlere, bosch un eski low frostlari gercekten cok kaliteliydi raflari falan cok guzeldi, kaliteyi baya dusurmusler malesef farkinda değildim

• quote:

Orijinalden alıntı: sHowManTR

quote:

quote:

şimdilik sorun yok.

aynennnn oyle

ailemde profilo var, ben evlenicem bosch KGE58AW41N aldim kendime, beyaz renk almam gerekiyordu en iyisi bu modeldi,

profilodan farki
    - profiloda dondurucunun derecesini bagimsiz ayarlayamazken bosch ta ayarlayabiliyorsun

baska benim gorebildigim fark yok, fiyat farkına deger mi bence degmez. neden aldin peki diyenlere, bosch un eski low frostlari gercekten cok kaliteliydi raflari falan cok guzeldi, kaliteyi baya dusurmusler malesef farkinda değildim

üst raf olayını anlamadım ben, üst raflar oda sıcaklığında gibi. çok az soğutuyor. dolayısıyla dolabın kullanılabilir iç hacmi düşüyor. 12 sene önce aldığım Bosch daha güzel sogutuyordu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sHowManTR

quote:

quote:

şimdilik sorun yok.

aynennnn oyle

profilodan farki

üst raf olayını anlamadım ben, üst raflar oda sıcaklığında gibi. çok az soğutuyor. dolayısıyla dolabın kullanılabilir iç hacmi düşüyor. 12 sene önce aldığım Bosch daha güzel sogutuyordu.

benim oyle bir sikayetim yok ama dolabin ust rafi ile bi alt rafi arasinda dediginiz kadar sicaklik farki olmasi imkansiz. oda sicakligi dediginiz +19 derecedir hadi abarttınız diyelim 10derece olsun, dopabin ici 4 derece olsa yine iki raf arasi 6 derecelik bir fark olur mu? sanmam

ben daha bosch u kullanmaya baslamadim ama profilo da o tur bir sikintimiz yok

• ARkadaşlar ben Profilo aldım. Maşallah diyeyim, parasını son damlasına kadar hak ediyor. Çok geniş, şık, sessiz, tasarruflu vs... daha ne olabilir. Çok memnunum, alacaklara tavsiye ederim. Çok para vermenize gerek de yok. Tam bir fiyat/performans ürünü.
  • Profilo BD3058W3VV almayı düşünüyorum ancak bir başka sitede arka kısmında tellerin açıkta olduğunu söyledi.Kullanan arkadaşlar cevap verirlerse sevinirim.Hala arkasında açık olarak tel oluyor mu?
  • osevecen O kullanıcısına yanıt
    Buzdolabı eğer statik ise evet soğutma telleri oluyor. No-frost ise bu teller dar bi alanda fan yardımı ile soğutuluyor.
  • Benimde acil beyaz esya seti ihtiyacim var, aslinda komple ev eşyası, sizlere tavsiyem yerel satıcı ile uğraşmayın, direk internetten veya kurumsal yerlerden almaniz olacaktir. Mesela mobilyada enzahome o kadar ucuz geldiki yerel satıcıların yanında,

Ben beyaz esyalari grundig düşünüyorum, kullanan var mi acaba? Yavas yavas siemens ve boscha da kayiyor gibiyim, yerli urunler daha pahali nedense

• celutska kullanıcısına yanıt
    Biraz geç gördüm mesajınızı ama, profilodan oldukça memnunum. Yaklaşık 3 yıldır sıkıntısız kullanıyoruz.

• Bizede uygun fiyatlı bir buzdolabı lazım bu profilo Bosch ile aynı yerde mi üretiliyor ne tavsiye edersiniz 1200 tl lik falan

• Bu buzdolabini Yaklasik 1aydir kullanmaktayim. Ancak şöyle bir durum söz konusu, dolabın içi arka kısmı karlanma yapıyor. Aldiktan bir hafta sonra servisi çağırdım. Bunun normal oldugunu söyleyip gitmişler eşime. Sizdede bu durum mevcutmu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademtulu -- 8 Eylül 2016; 0:43:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.