Şimdi Ara

Cooler Master Storm Devastator VS Bloody B120 lutfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cooler Master Storm Devastator ile Bloody B120 arasında saglamlık estetık performans olarak hangisinı almalıyım kullanlar fikir verirse sevinirim arkadaslar butce bukadarına yetiyor bu arada

• ikisini de deneme şansım oldu. Devastator'un cezbedici tarafı mouse'u var. ama sakın mouse var diye alma :) Çünkü o mouse tam bir çöp! Ben b120 yi daha çok beğendim.
  • leogregory kullanıcısına yanıt
    hocam klavye olarak kıyaslarsak b120 daha ıyımı dersın tesekkur ederım yorumun ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

hocam klavye olarak kıyaslarsak b120 daha ıyımı dersın tesekkur ederım yorumun ıcın

kesinlikle b120
  • quote:

Orijinalden alıntı: leogregory

quote:

kesinlikle b120

tesekkurler bende b120 daha cok begenmıstım ama dıerının yanına maus koyunca bıraz albenılı olmustu b120 den yana tercıh kullanayım
  • Cm devastator

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ikiside değil..Zalman zm-k500

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    oncelıkle tesekkurler bir alternatıf daha ekledınız aklıma. sunu sormak ıstıyorum hocam zalman k500 kullanıcısımısınız ıkıncı sorum bloody den artı yonlerı olarak gordugunu bır seyler mı var acıkalrsanı seviniriz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 17 Aralık 2015; 22:39:55 >
  • quote:

oncelıkle tesekkurler bir alternatıf daha ekledınız aklıma. sunu sormak ıstıyorum hocam zalman k500 kullanıcısımısınız ıkıncı sorum bloody den artı yonlerı olarak gordugunu bır seyler mı var acıkalrsanı seviniriz hocam

1-Zalman k500 kullanıcısı değilim..
    2-Kailh Red switch olması oyunlarda sizlere kolaylık sağlayacaktır..Adı üstünde mekanik klavye..bloody'nin plastik mekanik olmayan klavyesi ile karşılaştırmaya gerek bile yok derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.