G

Çavuş
03 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaslar, 2006 model golf 1.6 fsi motor otomatik midline plus paket (nissan note a benziyor arka kismi biraz buyuk) arac 140bin kmde amacim alip 1 sene sonra satmak. Yaza dugun var o zamana kadar bana masraf cikarmadan binebilecegim bir arac istiyorum. ama fsi motor hakkinda olumsuz yorum cok. golf5in nissan note a benzeyen bu kasasi hakkinda da olumsuz yorum cok. o nedenle kararsiz kaldim. aranizda kullanan yada bilen varsa yardimci olabilirse sevinirim.

Merhabalar 2.el elektronik bateri almayı düşünüyorum. Tercihim roland yönünde. Elinde ürün olan ve satmayı düşünen arkadaşlar varsa konuşabiliriz.

İzmir.
Merhabalar. Yaklaşık 3 4 gün önce bilgisayarı açtığımda ekrana görüntü gelmedi daha sonra kasadan resetledim görüntüler pikseller birbirine girmiş şekilde geldi ve bir daha da düzelmedi ekran kartının bozulduğunu düşündüm. Fakat dün bilgisayarı açtığımda her şey sorunsuz olarak çalıştı ekranda hiçbir sıkıntı yoktu ama bu sabah yine aynı şeyi tekrarladı ve artık siyah ekrandan başka bir şey gelmiyor. Ekran kartını temizledim yerini değiştirdim vs. ama sonuç hep aynı. İlk arızalandıktan sonra görüntü vermese ekran kartı yandı diyecektim fakat 1 gün boyunca sorunsuz çalışınca şüpheye düştüm. Fikri olan var mıdır ?
Merhaba arkadaşlar. Evde masaüstü kullanıyorum o yüzden wireless ile modeme bağlanabilmek için 2 3 yıl önce İnca wireless adaptör (router) satın almıştım. Sıkıntısız sorunsuz bir şekilde çalışıyor ürün. Dün internet servis sağlayıcımı değiştirdim yeni gelen modeme bağlanmaya çalıştığımda sınırlı erişim gözüküyor ve sorun gidermeye çalıştığımda ise başlıkta belirttiğim " Wifi geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil " hatasını alıyorum. Şöyle ki router bozuk değil çünkü telefondan internet paylaştığımda router ile bağlanabiliyorum ve masaüstü bilgisayarımda internet kullanıyorum. Fakat şöyle bir durum söz konusu laptop ile internete bağlanıyorum ama inca routerı laptoba taktığımda aynı hatayı laptopta da alıyorum. Yani kısaca router çalışıyor fakat yeni gelen modemle beraber çalışmıyor. Bunun nedenin veya çözümünü bilen bir arkadaş var mı. Router tak çalıştır bir ürün yani sıfırlama vs. gibi bir ayarı yok. Yeni router almam saçma ve gereksiz geliyor çünkü satın alıp deneyeceğim ürünün de çalışmama olasılığı oldukça fazla. Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Router = inca 150m high gain wireless adapter (https://goo.gl/tOuEyM )
İnternet sağlayıcısı = Kablonet Modem= Netmaster

Not: İnternet sağlayıcısına çoktan arıza kaydı oluşturdum eve gelip baktılar modemin değerli normal zaten belirttiğim gibi evdeki interneti kullanabiliyorum. Sadece masaüstünde router kullandığım için bağlanamıyorum.
İyi günler arkadaşlar. Athena serverında 80 level %45 Karus Priestimi boş olarak satıyorum. 3 adet questi var biri +5 kalkan olarak üzerinde diğer ikisi görev halinde. Takı olarak sadece OLD EP mevcut

Karakterin yan charı 73 level asas.

İzmir içinden satıyorum fiyatı 30TL

Site aracılığıyla da alım satım işlemini gerçekleştirebiliriz. Fakat site 10 tl komisyon aldığı için site üzerinden 40 TL olarak belirledim fiyatı.

Satış yapılacak Site https://www.oyunfor.com/21372-athena-80-level-karus-priest.html

DESTAN SERVERINDA GB VEYA ITEM KARŞILIĞINDA KARAKTERİ TAKAS YAPABİLİRİM .
Forumda amd radeon 6850 sapphire kullananların bölümüne de yazdım fakat bir cevap alamadım ve konu açma gereği duydum. Bende sapphire 6850 var şu an bir tane lcd (vga) monitöre dvi dan bağlı ( dvi to vga ). Ekran kartında bir tane daha dvi girişi var ben de çift ekran yapmak için bir adet dvi to vga aparatı daha aldım ve diğer ekrana bağladım fakat bir türlü görüntü alamadım. Ekran kartı driverının en güncelini kullanıyorum windows ayarları vs. gibi şeyleride kontrol ettim fakat bir türlü nedenini anlayamadım. İyicene araştırdığımda bu kartta üstteki girişin dvi-i alttakinin ise dvi-d olduğunu yazdıklarını gördüm. Eğer böyle ise dvi-d den analog görüntü almam neredeyse imkansız Sizce ne yapmalıyım bir öneriniz veya fikriniz var mı yardım ederseniz sevinirim.
Selam beyler/bayanlar bende amd radeon 6850 ekran kartı var 2 dvi 1 hdmi çıkışı var. 2 tane de monitörüm var 2 side vga çıkışlı 2 monitörüde ekran kartındaki dvi lara bağladım fakat sadece 1ine görüntü geliyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir. Vatana gidip sorduğumda 2 dvidan görüntü alamazsın çakışır dedi fakat youtube da bir çok videoda insanlar 2 dvi dan görüntü alabiliyor bir çakışma vs. filan durumuda yok yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden
arkadaslar pc masaustu 2.5sene once toplamistim. Dun oyun oynarken bir anda kapatti kendini kasaya dokundum inanilmaz sicak ilk defa bole scak oldu ( islemcinin tam yanini elledim ). fisten cektim yanini actim hemen vantilator tutup bi saat bekledim sogumasina ragmen baya bekledim. Daha sonra taktm kablolari dugmeye basiyorum kasanin icinde ledler yaniyor bi saniye sonra sonuyor ve pc calismiyor ( kasaninin ana fani bu sirada azda olsa donuyor fakat islemci fani hic kipirdamiyor ) ramleri hdd i ekran kartni sokup denedim bana misin demiyor. Simdi sole bi durum var islemci fani bozulduysa pc islemciyi yakmadan kapatirdi. Ve fan bozuksa dugmeye bastigimda donmez ama pc isinana kadar calisirdi diye dusunuyorum. sizce sorun anakarttan mi.

anakartim msi 870a-g54 islemci phenom x6 1055t
fikirlerinizi bekliyorum
selam herkese. Formattan sonra driverları kuruyordum. Ekran kartını kurmaya çalıştığımda. Önce şuan tanımlanan vga kartını kur gibi saçma birşey dedi. Önceden böyle birşey olmuyordu. Bende aygıt yöneticisinden
vga bağdaştırıcıyı kaldırdım. Daha sonra ekran kartı driverını kuracaktım ve hiç bir sorun kalmayacaktı. Fakat bağdaştırıcıyı kaldırdıktan sonra bilgisayarın res atması gerekiyor ve açıldığı gibi windows bağdaştırıcıyı yeniden kuruyor. Bu durumu engellememin bir yolu var mı. Bağdaştırıcıyı kaldırdıktan sonra kurmasını istemiyorum.

Bu arada internet bağlantısını kesip de denedim.
CARNAC WEST SERVERINDA 78 LEVEL 70 SKILLI AÇIK QUESTLI HUMAN WARRIOR SATILIR.

ITEMLER : DUAL OLD ROC, OLD SKE, OLD WE [ WE 1 TANE ]
+1 REB. RAPTOR

FİYAT : 50 TL

ILETISIM : GokhanGunseli@hotmail.com

IL: IZMIR - ISTANBUL
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 57
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 4.366 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.