Şimdi Ara

Amd HD Radeon 6850 çift monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda amd radeon 6850 sapphire kullananların bölümüne de yazdım fakat bir cevap alamadım ve konu açma gereği duydum. Bende sapphire 6850 var şu an bir tane lcd (vga) monitöre dvi dan bağlı ( dvi to vga ). Ekran kartında bir tane daha dvi girişi var ben de çift ekran yapmak için bir adet dvi to vga aparatı daha aldım ve diğer ekrana bağladım fakat bir türlü görüntü alamadım. Ekran kartı driverının en güncelini kullanıyorum windows ayarları vs. gibi şeyleride kontrol ettim fakat bir türlü nedenini anlayamadım. İyicene araştırdığımda bu kartta üstteki girişin dvi-i alttakinin ise dvi-d olduğunu yazdıklarını gördüm. Eğer böyle ise dvi-d den analog görüntü almam neredeyse imkansız Sizce ne yapmalıyım bir öneriniz veya fikriniz var mı yardım ederseniz sevinirim.

• ben de kullanmıştım hd 6850 çift monitör olarak.monitörlerden birisi vga, diğeri hdmi dı.sorunsuz çalışıyorlardı
  • vga ve hdmidan bağlayınca düzgün çalışabilir. Ama benim sorum ikisini dvi to vga olarak bağladığımızda neden çalışmadığı. Alttaki dvi girişin dvi-d olduğu için mi yoksa o sadece rivayet başka tür bir sorun mu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abazzers

ben de kullanmıştım hd 6850 çift monitör olarak.monitörlerden birisi vga, diğeri hdmi dı.sorunsuz çalışıyorlardı

Bu ekran kartında dalgalanma sorunu felan var mı HDMI'da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

quote:

ben de kullanmıştım hd 6850 çift monitör olarak.monitörlerden birisi vga, diğeri hdmi dı.sorunsuz çalışıyorlardı

herhangi bir dalgalanma sorunu yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dvi birisi sadece VGA görüntyü sağlar diğerinde VGA görüntü alamazsınız.DVI girişe sahip başka bir monitör kullanılabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

quote:

herhangi bir dalgalanma sorunu yoktu

Abazzers Abazzers alıntı yaptı yazısını görünce haykırdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.