Şimdi Ara

windows 7 vga bağdaştırıcı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam herkese. Formattan sonra driverları kuruyordum. Ekran kartını kurmaya çalıştığımda. Önce şuan tanımlanan vga kartını kur gibi saçma birşey dedi. Önceden böyle birşey olmuyordu. Bende aygıt yöneticisinden
    vga bağdaştırıcıyı kaldırdım. Daha sonra ekran kartı driverını kuracaktım ve hiç bir sorun kalmayacaktı. Fakat bağdaştırıcıyı kaldırdıktan sonra bilgisayarın res atması gerekiyor ve açıldığı gibi windows bağdaştırıcıyı yeniden kuruyor. Bu durumu engellememin bir yolu var mı. Bağdaştırıcıyı kaldırdıktan sonra kurmasını istemiyorum.

Bu arada internet bağlantısını kesip de denedim.

• Vga bağdaştırıcıyı kaldırmanız demek ekran akrtı sürücüsünü ekran kartını kaldırmanız demektir yeniden ekran akrtı bağdaştırıcısını diğer bir deyişle ekran akrtı sürücüsünü yeniden yüklemeniz gerekiyor

Ekran akrtınız harici ise model numarasını

Tümleşik yani ekran kartı anakart üzerine entegre olan cinsten ise anakrt model numarasını verirseniz yardımcı olmaya çalışırım
    Not: İşletim sistemi nedir ve 32 bit mi 64 bitmi onuda yazarsanız daha iyi olur
  • eski bi laptop ati mobility 1300/1400 ekran kartı onboard olması lazım. Dell inspiron6400 laptopın modeli.( windows 7 32 bit ) Ekran kartını yüklemeye çalıştığımda verdiği hatayıda yazayım.

"setup was unable to complete the installation.Try to setup your display adapter with a standart vga driver before running setup"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggunseli -- 3 Şubat 2013; 23:15:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.