Şimdi Ara

2. el İPHONE 5 mi ? 0 GM Discovery 2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 950 milyona ikinci el kutulu 3 ay garantılı iphone 5 mi almalıyım,yoksa sıfır general mobile discovery 2 mi alayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugr06 -- 11 Ekim 2014; 21:49:51 >

• dıscoverye para falan kaptırmayın..

2. el İPHONE 5 mi ? 0 GM Discovery 2 mi ? 2. el İPHONE 5 mi ? 0 GM Discovery 2 mi ?

• Discoveryden uzak dur hocam ikisi kiyaslanmaz cihazlar ama iphone 5 te onermem. Madem ikinci elde dusunuyosunuz o paraya cok temiz ikinci el birkac aylik g2 bulabilirsiniz ben olsam tercihimi bu yonde kullanirdim.
  • firatakdag kullanıcısına yanıt
    iphone u niye önermezsin ?
  • İkinci el 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr06

Iphone 5 kasa problemli bu sıkıntı yarata bilir sizin icin, sarj konusunda uzucektir.
  • Kesinlikle sarj konusunda uzulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

quote:

Iphone 5 kasa problemli bu sıkıntı yarata bilir sizin icin, sarj konusunda uzucektir.

siz kullandınız mı ? kasa problemli derken nasıl problem
  • ugr06 kullanıcısına yanıt
    Ben iphone 5s kullaniyordum kardesime verip g2 aldim.

Iphone 5 kasa soyulma sıkıntilari mevcut cok dikkat etmek lazim cok narin kullanmak lazim iphone 5i kendim kullanmadim ama forumda olsun kullanan arkadaslar olsun bu sıkıntilari goruyoruz ustad. G2 onermemide fanboyluk olarak gormeyin bu fiyata gercekten hakkini veren bir cihaz.
    üst limit 1 milyar g2 yi bu fiyata bulabilir miyim ?
  • quote:

Ustad n11.comda fiyatlari gayet uygundu bir bak derim sifirda bulabilirsin yoksa sahibinden.comda o paraya birkac gunluk cihaz bile bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

quote:

Ustad n11.comda fiyatlari gayet uygundu bir bak derim sifirda bulabilirsin yoksa sahibinden.comda o paraya birkac gunluk cihaz bile bulabilirsin.

paralel ithalat felan değil demi ?
  • Ne alirsan al discovery alma hocam
  • ugr06 kullanıcısına yanıt
    Hocam paralellerde vardi lg garantilide gormustum 1150 tl civari biseydi.

Bende bi bakarim sizin icin linkleri pm ile iletirim ustad.
    teşekkür ederim
  • 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

5
    kardesim herkes general mobile discovery 2 yi kötülemiş ama hiç ellerine alıp kullanmışlıkları varmıdır acaba ? türkiyede en çok satan telefonlardan birisi ve ben kullandım gayet güzel ve stabil çalışıyo, g2 al demiş herkes kullandığı telefonu öneriyo bu sitede sen bi GM D2 ye bak teşhir malını dene kullan hoşuna giderse al seni üzmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuttyumut

kardesim herkes general mobile discovery 2 yi kötülemiş ama hiç ellerine alıp kullanmışlıkları varmıdır acaba ? türkiyede en çok satan telefonlardan birisi ve ben kullandım gayet güzel ve stabil çalışıyo, g2 al demiş herkes kullandığı telefonu öneriyo bu sitede sen bi GM D2 ye bak teşhir malını dene kullan hoşuna giderse al seni üzmez

Alıntıları Göster
    Ucuz fanboylara kulak kesilip git LG G2 al. Ekranı 40cmden düşürüp kırınca, ya da 2 ay sonra ekran sararınca foruma gelip sövmeyi de unutma bunlara :)

discovery 2 de herhangi kronik bir sorun yok, iphone 5'de yok. adamlar oturup sarı ekran problemi ve kolay kırılgan ekranı olan g2'yi öneriyor, hey allam.

• quote:

Orijinalden alıntı: revision

Ucuz fanboylara kulak kesilip git LG G2 al. Ekranı 40cmden düşürüp kırınca, ya da 2 ay sonra ekran sararınca foruma gelip sövmeyi de unutma bunlara :)

discovery 2 de herhangi kronik bir sorun yok, iphone 5'de yok. adamlar oturup sarı ekran problemi ve kolay kırılgan ekranı olan g2'yi öneriyor, hey allam.

Alıntıları Göster
    dıscovery kronık sorunu zaten dıscovery olmaları,ve telpa servısı...
    ucuz etın yahnısı mısalı ucuz fanboyun tavsıyesı çin çakması oluyo

2. el İPHONE 5 mi ? 0 GM Discovery 2 mi ? 2. el İPHONE 5 mi ? 0 GM Discovery 2 mi ?

• İphone 5 alın daha iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.