Şimdi Ara

AVR TAVSİYESİ(ALINDI ) TUNCAY BEYE TEŞEKKÜRLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR YARIN HECO VİCTA 601 ALMAYA GİDECEĞİM AMFİ OLARAK NE ÖNERİRSİNİZ ACABA DENON VE HARMAN KORDONLA DİNLEDİM HERKESE ŞİMDİDEN TŞLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puissance -- 12 Ağustos 2013; 19:03:20 >

• Bende şuan HECO VİCTA PRİME 702 dinliyorum Denon PMA-710 stereo amfi ile uyum olarak denon alabilirsiniz bence çok iyi ikili olurlar Hatta Yeni Denon AVR ler çıktı AVR-X500 ve AVR-X1000 bütceyi yormayacak 2 avr bunları inceleyin denon yeni sezon ürünlerinde daha iddalı hem fiyat hemde ürün kalitesi bakımından sizi memnun edecektir.
  • açıkçası ben Heco Victa 601'leri Onkyo ile kullanıyorum. Ve bence çok uyumlular. Diğer marka AVR'ler ile deneme şansım olmadı ama ben Onkyo öneriyorum.
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    açıkçası ben son ve harman kordonla denemişti victaları ve beni çok etkilediler victalar büyük ihtimalle amfi seçmiyorlar bende pionerr aldım bu arada inşallah pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0sedan

Bende şuan HECO VİCTA PRİME 702 dinliyorum Denon PMA-710 stereo amfi ile uyum olarak denon alabilirsiniz bence çok iyi ikili olurlar Hatta Yeni Denon AVR ler çıktı AVR-X500 ve AVR-X1000 bütceyi yormayacak 2 avr bunları inceleyin denon yeni sezon ürünlerinde daha iddalı hem fiyat hemde ürün kalitesi bakımından sizi memnun edecektir.

heco satışınız varmı sizin?sitenizde göremedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.