Şimdi Ara

dell 5521 g31w41c yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bugün bu laptobu aldım özelliklerinde amd nin 8730 ekran kartı olduğu yazıyordu ama pc yi kurduğumda intel hd 4000 olduğunu gördüm ürünü geri iade etsemmi

• quote:

Orijinalden alıntı: puissance

merhaba arkadaşlar bugün bu laptobu aldım özelliklerinde amd nin 8730 ekran kartı olduğu yazıyordu ama pc yi kurduğumda intel hd 4000 olduğunu gördüm ürünü geri iade etsemmi

kardeşim öncelikle sakin ol laptoplarda çift ekran kartı var, dxdiag dan bakınca intel hd 4000 görünür, fakat dell sitesinden güncelleme yaparsan ekran kartına, oyunlarda falan otomatik olarak 8730m ye geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lounge Act

quote:

merhaba arkadaşlar bugün bu laptobu aldım özelliklerinde amd nin 8730 ekran kartı olduğu yazıyordu ama pc yi kurduğumda intel hd 4000 olduğunu gördüm ürünü geri iade etsemmi

kardeşim öncelikle sakin ol laptoplarda çift ekran kartı var, dxdiag dan bakınca intel hd 4000 görünür, fakat dell sitesinden güncelleme yaparsan ekran kartına, oyunlarda falan otomatik olarak 8730m ye geçer

ewt bende sonradan gördüm çift ekran kartı oldunu peki bu ses açıp kısma tuşu açıp kısmıyor biryerden ayarmı yapmam gerek

• quote:

quote:

quote:

ewt bende sonradan gördüm çift ekran kartı oldunu peki bu ses açıp kısma tuşu açıp kısmıyor biryerden ayarmı yapmam gerek

Alıntıları Göster
    Bilgisayarla beraber gelen dell programları yüklü mü? Yüklü değilse sildiysen ondan dolayı çalışmayabilir

• quote:

Bilgisayarla beraber gelen dell programları yüklü mü? Yüklü değilse sildiysen ondan dolayı çalışmayabilir

yüklü kople kapatıyor ama kısıp açma yapmıyor
  • FN Tusu ile ilgili olabilir mi acep sorunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByHsyN34

FN Tusu ile ilgili olabilir mi acep sorunun ?

valla bilemiyorum fn tuşunun işlevini bile bilmiyorum desem ilk laptop deneyimim
  • quote:

ewt fn tuşuyla oluyormuş peki üstadım direkt olarak fn tuşunu kullanmadan kısma açma yapabiliyormuz acaba atama yapabiliriyiz
  • quote:

quote:

ewt fn tuşuyla oluyormuş peki üstadım direkt olarak fn tuşunu kullanmadan kısma açma yapabiliyormuz acaba atama yapabiliriyiz

O işi bilemem Laptopum yok almak istiyorum bende bu laptopu gördüm ama zamanı var daha
    Bilemiyorum da en iyisi FN tusu kullanmak yani basit bi işlem cok kasmaya gerek yok :) Ugrasma derim

• quote:

quote:

quote:

O işi bilemem Laptopum yok almak istiyorum bende bu laptopu gördüm ama zamanı var daha
    Bilemiyorum da en iyisi FN tusu kullanmak yani basit bi işlem cok kasmaya gerek yok :) Ugrasma derim

haklısın fazla kasmaya gerek yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.