Şimdi Ara

mousem donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya aarkadaslar gecen yazdim 1 kisi bile cevap atmamis hatta forumdanda silinmis yanlıs konu acmısım sanırım . her neyse bı yardım edin

-simdi benim mouse cs oynarken . veya normal pcde gezinirken donuyor . ki donduktan sora bütün pc donuyor bana oyle gelio yani . bi tabir varya çarşı karışır aga . bu tam benım pc ye uyuyor . mouse dondummu carsı karısıyor aga . pc kafayi yio . arada bi mouse hiç oynamıo . cıkartıp takıom resetliom calisio . bazen hıc donmuo . bazen donuo nedir bu işin aslı acaba
    2. olarakda klavyemde kısa bi zaman once calısomurdu . bole oynation kendine gelio filan . sorunum ne olabilir . cok saolun.

• Yeni bitane fare al
  • hocam sikinti fareden olsa direk alicam tanidigim bi abime sordum anakart ta fılan sorun olabilir diyince foruma yazdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxirfoxx

hocam sikinti fareden olsa direk alicam tanidigim bi abime sordum anakart ta fılan sorun olabilir diyince foruma yazdim

Tanıdığın abinden bir fare alıp dene sorun halen varsa git abine değiştirsin anakartı,rami,işlemciyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Directx31

quote:

Orijinalden alıntı: xxirfoxx

hocam sikinti fareden olsa direk alicam tanidigim bi abime sordum anakart ta fılan sorun olabilir diyince foruma yazdim

Tanıdığın abinden bir fare alıp dene sorun halen varsa git abine değiştirsin anakartı,rami,işlemciyi

güzel cevaptı :D

her evde eski bir fare vardır bi bakın bence

yoksada arkadşından iste vs denemeden yeni bir fare alma

heleki memnunsan ama değilsen denemene bile gerek yok

bence git yeni fare al sebebi olmuş olur
  • forumdaşlarim tamam peki güzel dediniz de . klavyemde calısmıo arada sırada oynation dıt die ses gelio sora calisio onudami degistirem
  • Arama kutusuna Aygıt Yöneticisi yazıyoruz. Açılan sayfada klavyeler ve fare ve diğer işaret aygıtları olan kısımlardaki ögelere tıklıyoruz. Sürücü kısmına geliyoruz. Sürücü Güncelleştir diyoruz. Olmazsa artık farklı bir mouse ile denemk lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.