Şimdi Ara

ROMA, DA OTEL TAVSIYESI 2 GUNE YAPILICAKLAR (1 GUN VATIKAN ONUN DISNDA :) )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR ROMADA KALINICAK (2GUN) OTEL TAVSIYESI VEREBILIR MISINIZ. $150-$200 GECELIK SEHREDE YAKIN OLSUN AKSAMLARI CIKIP DOLASABILECEGIMIZ YEMEK VS. YIYEBILECEGIMIZ. 1 GUNU VATIKAN'A AYIRDIK BIR SEKILDE BIR TASITLA GIDERIZ VATIKAN'A YAKIN OLMASADA OLUR..

• Hocam selamlar bence otelleri Termini tren istasyonuna yakın ayarlamalısın.Bir tane de Roma Pass al böylece 1 müze bedavaya gelir,Collesıum ( öncelikli giriş hakkı oluyor sıra beklemezsin ) ayrıca Metro'yu sınırsız kullanırsın.Ayrıca Vatikan'a metro ile gidebiliyorsun

Villa Delle Rose Hotel'de kalmıştım fena değil ama bu Otel etrafında araştırırsan ulaşım kolay olur,bu bölgeye havalimanından direkt otobüsler var 5-10 Euro arası

iyi eğlenceler
  • vize istiyormu vize alırken sorunla karşılaştınız mı? vize alırken neler istiyorlar?biletinizi nerden kaça aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

Hocam selamlar bence otelleri Termini tren istasyonuna yakın ayarlamalısın.Bir tane de Roma Pass al böylece 1 müze bedavaya gelir,Collesıum ( öncelikli giriş hakkı oluyor sıra beklemezsin ) ayrıca Metro'yu sınırsız kullanırsın.Ayrıca Vatikan'a metro ile gidebiliyorsun

Villa Delle Rose Hotel'de kalmıştım fena değil ama bu Otel etrafında araştırırsan ulaşım kolay olur,bu bölgeye havalimanından direkt otobüsler var 5-10 Euro arası

iyi eğlenceler

hocam günlük fiyatlar ne durumda? bende 1 ay sonra 2 yada 3 gün romada kalacağım ama daha hiç araştırmadım fiyatları, yerleri falan.

ayrıca lüx bir yer düşünmüyorum, öğrenci işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walkerx -- 22 Temmuz 2012; 3:02:33 >

• Hocam selamlar lüx bir yer değil ama Roma'da belli dönemlerde fiyatlar yüksek olabiliyor. Ben 1 hafta İtalya'nın çeşitli yerlerini gezdim en yüksek otel bedelini Roma'da ödedim. Bence booking.com'a gir bu dediğim oteli veya bölgeyi bul uygun fiyatlı oteli seç ama tavsiyem ucuz diye kötü koşullu bir yerde kalma
    Tercih senin ama tavsiyem bu Termini bölgesinde kalman,ulaşım olarak bayağı iyi hatta diğer şehirleri gezeceksen tren avantajı önemli başka sorun varsa yardımcı olurum
  • arkadaslar hostelworld den hostel bakabilrsiniz gecelik ortalama 10 € civarı. Vatikana 1 gun bence fazla 3 saat bile cok gelmistir cogu kisiye.
  • Vatikan zaten Roma'nın içinde. 1 gün ayrılacak yer değil. Şehir merkezine gidiş dönüş dahil en fazla 3 saatte gezer bitirirsin
  • Sıra beklenmezse Vatikan izin verilen yerleri 2-3 saatte biter. Kısa şort ile sokmazlar bilginiz olsun. Ama eski roma içine 1gün yetmez. Roma pass alın aerobus ile turlayın. Beğendiğiniz yerde iner geri binersiniz. Collesium, aşkçeşmesi, phateon, çiçek meydanı , görmeden gelmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam hocam,
    www.yiyosiciyosgeziyos.com da roma ile ilgili gezi notlari var. Benim anlatmamdansa gezen arkadaşın anlatımından okuman daha iyi olur diye düşündüm.
    Gezdikten sonra paylaşmak istersen sitemize bekleriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.