Şimdi Ara

NAVITECH PXB 205F GUNCELLEME, ABD HARITA YUKLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

cihaza navitools programi ile guncel tr haritalarini yukledim fakat nasil update edilip edilmedigini anlayabilirim bunu bulamadim ? birde kisa sureligine abd ye gidecegimden acaba direk yine ilgili siteden abd haritasini satin alip yuklersem cihazi abd de sorunsuz kullanabilir miyim ? yardimci olacaklara simdiden tesekkurler.

Saygilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fulmonty

iyi aksamlar,

cihaza navitools programi ile guncel tr haritalarini yukledim fakat nasil update edilip edilmedigini anlayabilirim bunu bulamadim ? birde kisa sureligine abd ye gidecegimden acaba direk yine ilgili siteden abd haritasini satin alip yuklersem cihazi abd de sorunsuz kullanabilir miyim ? yardimci olacaklara simdiden tesekkurler.

Saygilar.

navigasyona girin ayarlar/hakkında/haritalar kısmında harita sürümünüzü görebilirsiniz.ABD haritasına gelince haritayı ister bir yıllık satın alabilir,isterseniz 1 aylık kiralayabilirsiniz ve sonra daABD de sorunsuzca kullana bilirsiniz..
  • tesekkurler peki bu nasil olucak, yani abd ye gidince navigasyonu acicam ve karsima direk abd haritasi mi gelicek ?
  • Uydu bağlantısı oldugunda haritada konumunuzu görürsünüz zaten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.