Şimdi Ara

FRANSA'DA APPLE ÜRÜNLERİ UCUZ MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fransa'dan imac ve iphone getirmek istiyorum bi arkadaşım vasıtası ile fiyatlar hakkınızda bir bilginiz var mı?

ayrıca şu an en pahalı ve güçlü olan imac hangisi acaba?

yani güncel olan imac modeli hangisi?

teşekkürler.

• arkadaşlar lütfen destek
  • http://store.apple.com/fr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hafta önce pariste turdaydım , ucuz değil hocam avrupada en pahalı yer fransa zaten ,
    En ucuz köln ve amsterdamda gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: umtttt

Bir hafta önce pariste turdaydım , ucuz değil hocam avrupada en pahalı yer fransa zaten ,

İngilere'de nasıldır sence?Eylülde Londra'ya giden bi tanıdık varda.Ben ucuz olcağını pek düşünmüyorum çünkü Apple'ın politikası ABD 'de 699 dolar ise İngiltere'de 699 sterlin di galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim iphone5 Paris'ten geldi. Ordaki app store da da indirim olunca 1350 ya da 1450 tam hatirlamiyorum oyle bi fiyata almistim

• Fransada ucuz degil ama taxfree den sonra en ucuz avrupa ulkelerinden biri haline geliyor. Fransada oldukca yuksek bir oranda vergi iadesi var.

• Benim ingiltere hakkında bilgim yok hocam , köln amsterdam paris lüxemburg belçika ülkelerine gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Fransada ucuz degil ama taxfree den sonra en ucuz avrupa ulkelerinden biri haline geliyor. Fransada oldukca yuksek bir oranda vergi iadesi var.

Taxfree nedir hocam nasıl yapılır oranın varandaşımı olmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

quote:

Orijinalden alıntı: umtttt

Bir hafta önce pariste turdaydım , ucuz değil hocam avrupada en pahalı yer fransa zaten ,

İngilere'de nasıldır sence?Eylülde Londra'ya giden bi tanıdık varda.Ben ucuz olcağını pek düşünmüyorum çünkü Apple'ın politikası ABD 'de 699 dolar ise İngiltere'de 699 sterlin di galiba.

İngiltere en ucuz yerlerden biri Avrupada.
    En ucuzu sanırım İsviçre'ydi

Fransa ne kadar vergiyi iade ediyor bilmiyorum ama hiç vergi almasa bile İngiltereden daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 25 Ağustos 2013; 19:30:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

http://store.apple.com/fr

+1905

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.