Şimdi Ara

PS3 - FIFA 13 - TURNUVA ANA KONU / KRAL KUPASI BAŞLIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
4
Favori
36.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurallar ve maç kuralları hakkında herkesin bilgisi olduğundan tekrar yazmaya gerek duymadım.

Önemli konu maç davetleri squad online şeklinde yapılacaktır.

Diğer bir önemli konu burada yapılanın eğlence amaçlı ve sadece OYUN olduğunun unutulmamasıdır. Çıkan ufak sürtüşmeleri mümkün mertebe kendi içinizde çözmeniz turnuvanın devamı açısından yararlı olacaktır.

Herkese teşekkür ediyor güzel bir turnuva olmasını diliyorum.

Kupa 4 grup ve 16 takımdan oluşacaktır. Grup maçları çift maç olacak ve maçlar verilen fikstür takip edilerek yapılacaktır. Kimse maç yaptığı kişiyle ikinci maçı yapmasın.

Grubu 1. ve 2. bitiren takımlar çeyrek finale çıkmaya hak kazanacaktır.

Turnuvaya davetli katılımcılar

1- Freev - freev_m
    2- Insomnia86 - insomnia_can
    3- kubati - kubati92
    4- fizan - fizan06
    5- speranzaaa - sonerdurms
    6- sait_gulsoy
    7- BlacK_TowerR - BLACKTOWER_1981
    8- nofear5028 - NoFear5028TR
    9- lethalerror - LeThaLeRRor

selimbilmez
    alej.velverde
    armutyus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freev -- 28 Haziran 2013; 15:02:12 >

• Buna bir engelim kalmadı sayılır ama bu Perşembe Bursa'ya teknik gezimiz var ona katılacağım. Ondan sonra hızlıca maçlarımı tamamlarım. Pazar günü müsait olurum. Eğer engel teşkil etmez ise katılıyorum.
  • Tabikide onayyyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onay verilmiştir.

Bu sefer takımlar düzgün olsun dostum
  • Takımları 4.5 yıldızlılardan seçtim farklı düşüncesi olanlar varsa değiştirebiliriz. 4.5 yıldızlı olması şartıyla
  • Büyük bir keyifle katılıyorum diyecektim tam ancak daha yeni joystick almadım. Kısa süre içinde alırsam onaylayacağım kardeşim hemen. Alamassam ben sana söylerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shosy -- 26 Mart 2013; 23:52:47 >
  • Onay

• quote:

Orijinalden alıntı: Shosy

Büyük bir keyifle katılıyorum diyecektim tam ancak daha yeni joystick almadım. Kısa süre içinde alırsam onaylayacağım kardeşim hemen. Alamassam ben sana söylerim.

Tamam dostum
  • Onaylıyorum dostça geçmesi dileğiyle ;)

• onaylıyorum paşam...
  • bu arada 2 lig olacaksa kimlerin 1.ligde kimin 2.ligde olacağı konusunda bir fikir... kura ile 16 takımı eşleştir lige başlamadan, 2maç usulu, yenen takım 1.ligde yenilen takım 2.ligde olsun...
  • onaylıyorum hocam
  • Onayliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan123451978

bu arada 2 lig olacaksa kimlerin 1.ligde kimin 2.ligde olacağı konusunda bir fikir... kura ile 16 takımı eşleştir lige başlamadan, 2maç usulu, yenen takım 1.ligde yenilen takım 2.ligde olsun...

Olabilir buda bir seçenek. Herkesin bu konuda fikrini almak isterim. Çünkü 2 lig olacak kimseye haksızlık olsun istemem. Hangi takımın hangi ligte olacağını belirlemek ortak kararımız sonucu olsun.
  • Güzel bir seçenek tabi yine siz bilirsiniz ama kura ile olsada haksızlık olacak diye nirşey yok tamamen şans olur zaten iyiyse pro lige çıkar kötüyse alt lige düşer ;) maksat beraberce vakit geçirmek.

• Dışarıdan kimse katılamıyor mu hocam? Bende katılmak isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netlist

Dışarıdan kimse katılamıyor mu hocam? Bende katılmak isterdim.

Dostum seni yedeklere yazayım. Bir arkadaşımızdan haber bekliyoruz olumsuz olursa seni eklerim. Devamlılık ile ilgili bir sorunun olmaz umarım.
    Az çok bizim turnuva konularımıza girip görmüşsünüzdür belli başlı kurallarımız ve turnuvanın devam şekli vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Güzel bir seçenek tabi yine siz bilirsiniz ama kura ile olsada haksızlık olacak diye nirşey yok tamamen şans olur zaten iyiyse pro lige çıkar kötüyse alt lige düşer ;) maksat beraberce vakit geçirmek.

Evet amaç güzel bir ortam yaratmak. Bu maç yapıp ona göre lig belirlenmesi olayında bazı arkadaşların karşısına gelecek kişiler tamamen şanssız olabilir. Şanışer, shosy, quanch vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freev

quote:

Dostum seni yedeklere yazayım. Bir arkadaşımızdan haber bekliyoruz olumsuz olursa seni eklerim. Devamlılık ile ilgili bir sorunun olmaz umarım.
    Az çok bizim turnuva konularımıza girip görmüşsünüzdür belli başlı kurallarımız ve turnuvanın devam şekli vs.

Bir sorun çıkmaz benden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freev

quote:

Bir sorun çıkmaz benden.

Ok dostum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.