Şimdi Ara

FIFA 2011 CHAMPIONS LEAGUE - yarı final ve final maçları için süre sonu 17.10.2010 saat 24.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
0
Favori
14.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     FIFA 2011 CHAMPIONS LEAGUE - yarı final ve final maçları için süre sonu 17.10.2010 saat 24.00

KURALLAR:

- Takımlar akınsoft kura programı ile dağıtılcaktır..

- Maçlar ranked usulü 6 dakika üzerinden, FİNAL MAÇI 8 DAKİKA üzerinden oynanacaktır.

- Maç hızı normal olacaktır.

- Turnuvada 8 grup olacak ve her grupta 4 takım olacaktır. Gruplardan ilk iki çıkacaktır.

-Turnuva Formatı : Şampiyonlar Ligi formatı olacaktır. Her Oyuncu,Grubundaki Rakipleriyle Home & Away Şeklinde Maçlarını Yapacaktır.Daha Sonra 2. tur, Çeyrek Final,Yarı Final ve Final'e Geçilecektir.Final'e kadar Bütün Maçlar Çift Maçtır.Final Tek Maç Üzerinden Oynanacaktır.

- İki takımın puanlarının eşit olması durumunda genel averaja bakılacaktır. Averajların da eşit olması durumunda deplasmanda daha fazla gol atan takım avantajlı olacaktır.

- Yarıda kalan maçlar koptuğu yerden devam edicektir yada kalan süre maçın başından oynanılacaktır.

- Zamanında maç yapamayacak olanlar ve ranked oynamakta sorun yaşayanlar KATILMASIN.

- KATILIMCI ALIMINDA SEÇİM YAPILACAKTIR. LİSTEYE ADINI İLK YAZDIRAN KATILACAK DİYE BİR KURAL YOK. DAHA ÖNCEKİ TURNUVALARI SORUNSUZ TAMAMLAYANLARA ÖNCELİK VERİLECEKTİR.!!!

- Eğer katılımcılar maçlarını zamanında yapmazlarsa maçlarını 3-0 hükmen kaybetmiş sayılacaklardır.

- MAÇ SONUÇLARI VE PUANLAR, AVERAJLAR AŞAĞIDAKİ LİNKE BEN VE BANA YARDIMCI OLACAK GÖNÜLLÜ(LER) TARAFINDAN GİRİLECEKTİR. HERKES MAÇTAN SONRA SONUCU HEM KONUYA, HEM DE LINKTEKI TABLODA ILGILI SATIRLARA GEREKLI BILGILERI YAZACAKTIR. SONUCU YAZDIKTAN SONRA ÇIKARKEN TABLONUN SOL ÜST KÖŞESİNDEKİ FILE SEKMESINDEN "SAVE AND CLOSE"A TIKLAYIN Kİ SAVE ETSİN ARKADAŞLAR!!!

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AtRjHYrgd8zCdGtITzEweUZJRkVQNHVqakpSNk5idEE&hl=tr

- MAÇ SONUCUNDA ANLAŞMAZLIK ÇIKMAMASI İÇİN HERKES ONLİNE AYARLARINDA MAÇ İSTATİSTİKLERİNİN E-MAİL ADRWSİNE GÖNDERİLMESİ SEÇENEĞİNE "YES" DİYECEKTİR.

- TURNUVADA FİKSTÜR UYGULAMASI OLACAKTIR. 1. GRUP MAÇLARI, 2. GRUP MAÇLARI ... . HER MAÇ İÇİN 2 GÜN SÜRE VERİLECEKTİR. 1. GRUP MAÇLARI OYNANMADAN 2. GRUP MAÇLARINA GEÇİLMEYECEKTİR.!!! ÖRNEĞİN A GRUBUNDA BARCA- FENER. O MAÇI YAPIP BEKLEYECEK. BARCA DİĞER MAÇLARIMI DA YAPAYIM DİYEMEZ!!! MAÇINI YAPIP LİNKTEKİ TABLODAN 2. MAÇININ KİMİNLE OLACAĞINI ÖĞRENECEK VE 2. MAÇINI 1. MAÇLAR BİTTİKTEN SONRA OYNAYACAKTIR. KURALA UYULMADIĞI TAKDİRDE MAÇ SONUCU GEÇERSİZ OLACAK, TEKRARINDA İLGİLİLERE TURNUVADAN İHRAÇ CEZASI VERİLECEKTİR.!!

- GOL KRALLIĞI GÖNÜLLÜ BİR ARKADAŞIMIZ TARAFINDAN TAKİP EDİLECEKTİR VE YUKARIDAKİ LİNKTE YER ALAN TABLOYA GİRİLECEKTİR.. AYRICA KIRMIZI KART CEZASI DAUYGULANACAKTIR. MAÇTAN SONRA, GOLLERİNİZİ ATAN OYUNCULARI VE RAKİBİNİZİN KIRMIZI KART GÖREN OYUNCUSUNU KONUYA YAZIN Kİ LİNKTEKİ TABLODA SKOR HANESİNİN YANINDAKİ KISMA İŞLENEBİLSİN ARKADAŞLAR. BÖYLECE SONRAKİ MAÇTAKİ RAKİP TAKİP EDEBİLSİN...

1- Naturklich/TR_Serdar/ Zenit
    2- Freev/freevTR/ Sporting Lisbon
    3- GkhnFB /FernandoTorresTR/ Everton
    4- Gorkster/gorkytr/ Panathinaikos
    5- Metin*/Metinefe10/ Celtic
    6- waikato/akonayTR/ Lille
    7- SeZo/SeZo28/ Bayern Munich
    8- cempnr/cempnr/ Milan
    9- wwertt/karaelmasTR/ Lyon
    10- Tahmazoğlu Tahir/tahirdemir1988/ Fiorentina
    11- haki1234/haki_Tr/ Athletic Bilbao
    12- ademirell/demireltr/ Juventus
    13- kurzwahL/FeelSight/ Arsenal
    14- joedumars/CN1905/ Werder Bremen
    15- hdkara/hsyn1905/ Manchester United
    16- WHITE_/romance_22 / Galatasaray------------ İHRAÇ EDİLDİ
    17- sdrdmr0/Sdrdmr-/ Olympiakos
    18- vanhoijdonk/Ahmet_1989 / Wolfsburg
    19- Alkarsilverblade/alkarsilverblade / Liverpool
    20- modernwar2/NIANG_1907 / Barcelona
    21- şanışer/TR-yunus / Marseilles
    22- hinolma/FenerIST / Az Alkmar
    23- Reventon/burakyesilova / Chealse ----------------- İHRAÇ EDİLDİ
    24- blacktower35/iLKAYSON_1981 / Porto
    25- sercan1907/byseco / Roma
    26- PlayerX/PlayerX-TR / Real Madrid
    27- yakshi/yakshi88 / Ajax
    28- Johnc/omerolympia / Inter
    29- CutDacRap/TolgaTR / Sevilla
    30- Sevinckan216/sevinckan_216 / Benfica
    31- Jrahen1212/jrahen /Psv
    32- ysrjf444/KINGFIFA1907 / Fenerbahce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freev -- 16 Ekim 2010; 21:55:07 >

• ben varmıyım..
  • Baba katılımcılar ve takımlarını ekleseydin başlığa

Psn yanlış girilmiş benim yav,imzada var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkarsilverblade -- 1 Ekim 2010; 22:02:39 >
  • Baba ayrı yerdeler o yüzden kısım kısım eklemek zorunda kaldım..

Arkadaşlar artık buradan devam edelim serdar olmadığı için diğer başlığı değiştirmek zor olacaktı.. Yanlış anlamaların önüne geçmek için bunu uyguladık
  • quote:

Orijinalden alıntı: freev

Baba ayrı yerdeler o yüzden kısım kısım eklemek zorunda kaldım..

Arkadaşlar artık buradan devam edelim serdar olmadığı için diğer başlığı değiştirmek zor olacaktı.. Yanlış anlamaların önüne geçmek için bunu uyguladık

okey dostum iyi olmus bu ..

RAKİPLERİM

FİORENTİNA
    LİLLE
    ARSENAL

profılımdekı psn yi ekleyin arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 1 Ekim 2010; 22:03:59 >
  • quote:

Baba ayrı yerdeler o yüzden kısım kısım eklemek zorunda kaldım..

Tamam baba,aynı şeyi düşünüyormuşuz ki sen benden evvel ayar çekmişsin zaten

Gol krallığı falan napıcaz arada?tutulacakmı?varmı bi babayiğit ben üstesinden gelirim diyen

• Serdar halletmişti diye biliyorum baba onları.. Sanırım sezo ve waikato yardımcı olacaklardı
  • @kurzwahL

Dostum psn desen yapalım macımızı yoksan yarın aksam yaparız ....
  • Bu ne özlemmiş arkadaş ya 3 tane turnuva olmuş hayırlı olsun
  • Roma - Sevilla rakipten ses çıkması bekleniyor
  • Serhan aynı gruptaymışız senle. Yine hengameli maçlar çıkar bizden kesin
  • Abooooovv valla baba şimdi farkettim

Açılışı seninle yapsaydık keşk garip bir maçla başlardık fifa 11 ' e
  • quote:

Abooooovv valla baba şimdi farkettim

Açılışı seninle yapsaydık keşk garip bir maçla başlardık fifa 11 ' e

Valla ya güzelde olurdu şöyle makarası,abuk sabuk işleri bol kaliteden yoksun! bir maç çıkarırdık.

• sevınckan sımdı oyuna gırıyorum
  • Akonay ekledim seni ne zaman müsait olursan yapalım maçımızı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

Akonay ekledim seni ne zaman müsait olursan yapalım maçımızı...

yarım saate giriyorum
  • ilk mac bızımmı

ARSENAL 2-3 PORTO

cok güzel bir mac oldu gercekten tebrıkler hocam ..

goller: ARSHAVİN,VAN PERSİE ARSENAL

HULK 2 ,VARELA PORTO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 1 Ekim 2010; 23:04:14 >
  • Fiorentina 2-0 Lille teşekkürler güzel maçtı

Goller : a.gilardino,s.jovetic

Yalnız zevk anlamında fifa 10'a 1000 basan bir oyun olmuş....

Online maçlar muhteşem oluyor 10 üzerinden 10'luk bir oyun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahmazoğlu Tahir -- 1 Ekim 2010; 23:35:42 >
  • lyon gelince yaz hocam yarın son ma.çlar için yapalım çıksın aradan
  • barcelona 3-3 fenerbahçe goller : david villa (2) messi barca
    m.niang (3) fb
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.