Şimdi Ara

Ds4 oyunlarda tepkisiz kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar dünden beri gamepadimde uğraşıp çözümünü bulamadığım ilginç bir sorunum var.Ds4 konsolun menü kısmında rahat rahat kontrol edilebilinirken oyunlarda bir şekilde hiçbir tuşu işlemiyor herhangi bir tuşa basın kısmında oyunla birbirimize bakıyoruz hiçbir şekilde işlemiyor makineyi,oturumu,gamepadi kapatıp açtım ama hala aynı güvenli modda başlattım internetten bakıp l2 tuşunun yanındaki reset tuşunada basıp yeniden tanıttım gene aynı hatayı vermeye devam ediyor.İnternete baktığımda ilk ben karşılaştım galiba ama genede sorayım bir bilene.

• Turn off the PlayStation 4.
    Locate the small reset button on the back of the DualShock 4 near the L2 shoulder button.
    Use a small, unfolded paper-clip or something similar to push the button (the button is inside a tiny hole). Hold the button down for a couple of seconds and release.
    After resetting the controller, re-pair the controller with the PS4 by connecting the USB cable to the controller and the system, and turn the PS4 on.
    Press the PS button to log in to the PS4.

Bunları yapmışsınız anladığım kadarıyla .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka kullanıcı hesabıyla deneyin yada varsa yakınlarınızda başka ps4'te deneyin
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Evet değişen birşey olmadı reseti birde fifanın herhangi bir tuşa basın dediği yerde bastım gamepadin rengi maviden kırmızıya geçti ve çalışmaya başladı.Not:sadece fifa da diğer oyunlarda çalıştıramadım
  • NECO ksk kullanıcısına yanıt
    Diğer hesaplarımda da çalıştırımadım.En son fabrika ayarlarına döndürücem galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guardian of the Dark

Diğer hesaplarımda da çalıştırımadım.En son fabrika ayarlarına döndürücem galiba

inşallah sorunu çözersin dostum
  • NECO ksk kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam
  • Kol 2. Kontrol cihazı olarak fln ayarlı değil değil mi bende ps3 te oldu geçenlerde sonra aklıma geldi tuş işlemiyordu.Belki sizdede öyledir sanmam ama yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 18 Ağustos 2014; 2:12:53 >
  • Yok hocam ama galiba sorunu an itibariyle çözdüm playstation ayarlardan varsayılan ayarları geri yükle yaptım.Kolu yeniden tanıttım ps hesabımı şifresi tekrar girip oyunları açtığımda kol yeniden çalışmaya başladı umarım geçici bir çözüm olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guardian of the Dark

Yok hocam ama galiba sorunu an itibariyle çözdüm playstation ayarlardan varsayılan ayarları geri yükle yaptım.Kolu yeniden tanıttım ps hesabımı şifresi tekrar girip oyunları açtığımda kol yeniden çalışmaya başladı umarım geçici bir çözüm olmaz.

Umarım.

• Arkadaşlar benimde buna benzer bir sorunum var, iki tane televizyonum var. Bir tanesi bütün oyunlarımı sıkıntısız ve akıcı bir şekilde oynadığım 32'' inç LG Smart LedTv (Çok memnunum bu arada, 1 Milyar limitinde TV arıyorsanız kesinlikle tavsiyemdir.) Diğer ekranım ise yine LG marka 70'' inç LG Smart LedTv, fakat bu televizyonda oynamaya çalıştığımda sanki DS3-DS4'ten yaptığım hareketler ekrana 'lagli' yansıyor bu sebepten ötürü oyunlar oynanmaz hale geliyor. Bu sorunu yaşayan veya çözen varmı aranızda ? İnternette kesinlikle bulamadım.
  • Mr.Limp M kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bildiğim kadarıyla tv nizle alakalı input lag deniyordu.Tv nizin imput lag değeri yüksek olduğu için verilen komutu geç yanstıyor ekrana.
  • Mr.Limp M kullanıcısına yanıt
    Tvnin varsa oyun modunu acin sorun kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Tvnin varsa oyun modunu acin sorun kalmaz

Hocam çok sağolun, Guardians Of The Dark yardımcı oldu ama sizede çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.