Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS3 ANA KONU] LISTE YAPILIYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ps4 konusunda ps3 pes 2015 hakkında da yazıyoruz, haliyle karışıyor. Artık ps3 pes 2015 hakkında burada konuşalım. Bu arada alanlar psn'lerini ve hangi psn store'dan (US, TR vb.) aldığını yazarsa liste yapıp aramızda oynayabiliriz. TR'den alanlar US'ten alanlarla oynayamıyor deniliyor. Bunu da deneriz en kısa sürede.
    US'ten alan çok türk var ben onlarla yapıyorum.

PS3 PES 2015 LİSTE (dh nick/psn id/ps store)

1- naturklich/TR_serdar/US PSN
    2- fearless_king/fearlessman06/TR PSN
    3- caner_895/caner_895/TR PSN
    4- berkero1907/berkero1907/TR PSN
    5- 06emre1989/Mr_TePe/TR PSN
    6- mito2323/mitoo2323/TR PSN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 14 Kasım 2014; 17:28:11 >

• Oyunun hızı nasıl. Ben fifa 14 almıştım eskiden pes12 oynadığım için oyun bana çok yavaş gelmişti. Fifa 15 mi pes 15 mi daha tatmin eder?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • info2 kullanıcısına yanıt
    fifa 15 aşırı hız + momentum (belli dönemlerde istemesen de gol yemen, kaleciyle karşıya karşıyayken hızı 90 olan forvet oyuncunun yavaşlaması ve hızı 40 olan dingil defansın ona yetişmesi vs garip olaylar) var
    pes 2015 normal hız ve daha çok paslı ve sakin oyun, set oyunu kurma imkanı tanıyor.
  • naturklich kullanıcısına yanıt
    O zaman fifa15 saçma olmuş. Peki pes 15 fifa 14 hızında diye okumuştum. Bu doğru mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: info2

O zaman fifa15 saçma olmuş. Peki pes 15 fifa 14 hızında diye okumuştum. Bu doğru mu

Bence doğru. fifa 15 ise 14'ün iki katı hızında.
  • Arkadaslar oyunu almak icin kardes arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ps3 de online abana yavaş geldi baya. ps4 durum güzel deniliyor ama ps3 de tepkimeler falan geç algılanıyor. sizde nasıl durum

bu arada psnıd : fearlessman06
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_king

arkadaşlar ps3 de online abana yavaş geldi baya. ps4 durum güzel deniliyor ama ps3 de tepkimeler falan geç algılanıyor. sizde nasıl durum

us psn mi tr psn mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

arkadaşlar ps3 de online abana yavaş geldi baya. ps4 durum güzel deniliyor ama ps3 de tepkimeler falan geç algılanıyor. sizde nasıl durum

tr hocam
  • quote:

quote:

quote:

tr hocam

cuma akşamı online olacağım inşallah deneyelim bi maç yapabiliyor muyuz hocam.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Bu sorunu forumda benimle birlikte yaşayan bir çok insan var. pes 2015 i ps3 te tr psn üzerinden pre order olarak satın aldık. Fakat şu an indiremiyoruz. Ne yapmamız gerekiyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkero1907

Arkadaşlar bir sorum olacak. Bu sorunu forumda benimle birlikte yaşayan bir çok insan var. pes 2015 i ps3 te tr psn üzerinden pre order olarak satın aldık. Fakat şu an indiremiyoruz. Ne yapmamız gerekiyor??

nasıl bir sorun oluyor açıklar mısın hocam? alımı yaptığınız hesaptan indirme geçmişine girip pes 2015 göremiyor musunuz? tam olarak anlatır mısın?
    Oyunu pre orderdan satın aldık. Para hesaptan çekildi. İndir dediğimizde otomatik tiki işaretledik sonra OK dedik. Ondan sonra hiçbirşey çıkmıyor. Sanki oyun henüz gelmemiş gibi, çıkmamış gibi...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkero1907

Arkadaşlar bir sorum olacak. Bu sorunu forumda benimle birlikte yaşayan bir çok insan var. pes 2015 i ps3 te tr psn üzerinden pre order olarak satın aldık. Fakat şu an indiremiyoruz. Ne yapmamız gerekiyor??

nasıl bir sorun oluyor açıklar mısın hocam? alımı yaptığınız hesaptan indirme geçmişine girip pes 2015 göremiyor musunuz? tam olarak anlatır mısın?

merhaba bende deniyorum.. psn den pre order olarak aldım hatayla karşılaşıyorum..
    evet aynı sorun bende de var hocam internet üzerinden indrimeye çalışınca 80025b07 kodunu veriyor sony müş.hiz. aradım bizlik bir sorun değil dedi konamiye e mail atmalısınız dedi ,indirme geçmişinde indir yerine seçenekler yazısı var oradanda otomatik indirmeyi sadece soruyor maalesef
  • Can sıkıcı gerçekten inşallah sorununuz çözülür. Ben US psn'den kardeşikle 45 tl'ye aldım. auto tıklamama rağmen dayanamadım 10 kasım saat 23 gibi baktım download seçeneği gelmişti. tıkladım indirdim. sonra oynamaya çalıştım izin vermedi. 11 kasım saat 8 gibi baktım oyun da açıldı. keşke US'ten alsaydınız diyeceğim ama tercih meselesi türkçe çevirilerini ben şahsen başarılı bulmuyorum konami'nin. ayrıca oyun çok ucuz TR'ye göre. adam başı 80 TL veya kutulu alıp 150 tl niye bayılayım

edit: bu arada ben oyunu 4 mb indirebildim başta takıldı orda. sonra DNS'i manual olarak google dns'e ayarladım. yani,
    8.8.8.8
    8.8.4.4 yaptım ve sorunsuz ve çok çok hızlı indirdi oyunu. Saniyede 1mb atıyordu bir deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 13 Kasım 2014; 16:40:50 >
  • gorkemchem/gorkemchem/ kutulu TR_PSN oluyor herhalde.
  • quote:

Can sıkıcı gerçekten inşallah sorununuz çözülür. Ben US psn'den kardeşikle 45 tl'ye aldım. auto tıklamama rağmen dayanamadım 10 kasım saat 23 gibi baktım download seçeneği gelmişti. tıkladım indirdim. sonra oynamaya çalıştım izin vermedi. 11 kasım saat 8 gibi baktım oyun da açıldı. keşke US'ten alsaydınız diyeceğim ama tercih meselesi türkçe çevirilerini ben şahsen başarılı bulmuyorum konami'nin. ayrıca oyun çok ucuz TR'ye göre. adam başı 80 TL veya kutulu alıp 150 tl niye bayılayım

edit: bu arada ben oyunu 4 mb indirebildim başta takıldı orda. sonra DNS'i manual olarak google dns'e ayarladım. yani,
    8.8.8.8
    8.8.4.4 yaptım ve sorunsuz ve çok çok hızlı indirdi oyunu. Saniyede 1mb atıyordu bir deneyin derim.

ps3 kullanıcı mısın..? ayrıca ps3 dns ayarlarını nasıl ayarlıcaz kısaca anlatırmısın..?

• BENDE PS STOREDAN ÖN SİPARİŞ VERDİM OTOMATİK İNDİRME AÇIKTA DURUYO 12-11-2014 TARİHİNDE İNDİRİLEBİLİR YAZIYO.ÖYLE DURUYO NAPICAM ANLAMADIM
  • quote:

Arkadaşlar ps4 konusunda ps3 pes 2015 hakkında da yazıyoruz, haliyle karışıyor. Artık ps3 pes 2015 hakkında burada konuşalım. Bu arada alanlar psn'lerini ve hangi psn store'dan (US, TR vb.) aldığını yazarsa liste yapıp aramızda oynayabiliriz. TR'den alanlar US'ten alanlarla oynayamıyor deniliyor. Bunu da deneriz en kısa sürede.
    US'ten alan çok türk var ben onlarla yapıyorum.

PS3 PES 2015 LİSTE (dh nick/psn id/ps store)

1- naturklich/TR_serdar/US PSN
    2- fearless_king/fearlessman06/TR PSN

merhaba sorun herkest tr psn den oyunu indirip oynayan yok herkeste hata verip inmiyor.. çözümü yapabilen varsa burda bizimle paylaşsın..

caner_895/caner_895/TR PSN
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.