Şimdi Ara

DİGİTURK TURKSAT UZERİNDEKİ HD KANALLAR TARAMADA ÇIKMIYOR SADECE LİGTV HD CIKIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar digiturk kolay kurulum ile yaptıgım taramadda hd kanallar cıkmıyor.Sadece ligtv hd kanalı cıkıyor.daha once basına boyle bıse gelen varmı.servis gelicek eve ama başka bi varmış gıbı gelıo bana sankı

• fireattack kullanıcısına yanıt
    Turksatta bulunan ücretsiz hd kanallar için ek ücret istiyor diği.Bunun yerine müşteri hizmetlerinden kutunuzu turksat manüel kanal yüklemeye actirin ardından menu- kurulum- gelişmiş kurulum adimindan kanalların hd frekansini girin ve taratin bu şekilde hd kanallara kumandadan mod tuşunu kullanarak ücretsiz ulaşabilirsiniz.Servise gerek kalmaz.Digiturkun kendi yayini olarak sadece lig TV hd var turksatta diğer kanallari sd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 11 Ekim 2014; 20:59:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Turksatta bulunan ücretsiz hd kanallar için ek ücret istiyor diği.Bunun yerine müşteri hizmetlerinden kutunuzu turksat manüel kanal yüklemeye actirin ardından menu- kurulum- gelişmiş kurulum adimindan kanalların hd frekansini girin ve taratin bu şekilde hd kanallara kumandadan mod tuşunu kullanarak ücretsiz ulaşabilirsiniz.Servise gerek kalmaz.Digiturkun kendi yayini olarak sadece lig TV hd var turksatta diğer kanallari sd

15 gundur acıktı bugun oldu ne olduysa.bunlar kafalarına gore nası ıptal edebılıyor.ilginç şimdi mh yi arıyorum
  • digiturk 7e den düzgün yayın veremiyor. turksattan ne bekliyorsunuz.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    aradım mh yi.ordan yaptı hd ler geldi fakat o ara ben listeyi bozmustum.fabrika ayarlarına dondurdum.tekrardan aradım.bu sefer dıgıturk orj. listesi seklıne cevıremedıler.servis gelecek
    yani konu paralı parasız konusu deil.cunku ben izliodum hepsini.cıhazı degısebilirler dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireattack -- 11 Ekim 2014; 23:25:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireattack

aradım mh yi.ordan yaptı hd ler geldi fakat o ara ben listeyi bozmustum.fabrika ayarlarına dondurdum.tekrardan aradım.bu sefer dıgıturk orj. listesi seklıne cevıremedıler.servis gelecek
    yani konu paralı parasız konusu deil.cunku ben izliodum hepsini.cıhazı degısebilirler dedi

cihazı değiştirsinler.garnti olur. para vs de verme sakın.
    izleyemediğin günleri faturadan düşsünler hatta.atar yap hediye vs verirler belki.
    Orijinal listeyi nasil degistirebildiniz ki ? Normalde liste sabittir ddeğişmez..Acaba mod tuşunu kullanarak mı aciyordunuz hdleri?

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    bugun gunduz cıhaz dondu .fişi cıkar kolay kurulum yap uyarısı vardı bende yaptım.hd kanallar gıttı.Twıterden ulastım dıgıye.2 sefer fıs cıkar kolay kurulum yap dedı.aynı sekılde 4 sefer fısı cıkarıp kolay kurulum yaptım gene gelmedı hd kanallar.sonra gelışmış kurulumdan devam ettım belkı hd ler gelır dıye bu sefer de gelmedı fakat fazla kanal cıktı ayrıca dıgıturkun kanal sıralaması da bozuldu.bunun uzerıne mh yı aradım.mh bana fısı cıkar tak ,bak bakayım hd ler geldımı dedı.baktım hdler geldı.(merkezden sınyal gıbı bıse gonderdı galıba)fakat kanal sıralaması hala bozuktu.cunku gelısmıs kurulum yaptıgım ıcın oyle kaldı.tekrar belkı kanal sıralaması duzelsın dıye kolay kurulum yaptım fakat kanal sıralaması duzelmedı.ben de fabrıka ayarlarına dondurup dıgıtur kolay kurulum yaparsam duzelır dedım.fakat bu sefer de kolay kurukum kanalları bulamadı.ben tekrar mh yı aradım .mh kanalaarı getırdı fakat o da hepsını getıremedı.suan yarısı yok kanalların.hd sd karısık.180 kanal cıktı toplamda.servısı yonlendırdı.ben ozellıkle para ısını sordum ucretsız dedı.

• 2 hafta önce hd digitürk aldım.kanal sıralamasında hd kanallar yoktu mh yi aradım hd kanalları izlemek için hd pakete abone olmam gerektiği söylendi.
    nerdeyse aynı sorunu yaşadım aradığımda en son servise yönlendirdi aynı şekilde ama 25 tl aktivasyon ücreti dedi nasıl iş bu !!!
  • Sinyalde sikinti yasamisim.servis ucretsiz yapti.sorun cozuldu.

Peki NTV SPOR HD açık mı sizde?
  • eeosman E kullanıcısına yanıt
    Acik.

Edit:ozur dilyerek aklima takildi simdi baktim yokmus .starla kanald hd ler yasakli iken bizde acikti o beni yaniltmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireattack -- 20 Mart 2015; 13:23:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.