Şimdi Ara

EN KORKUNÇ OYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
10.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oynarken en çok korktuğunuz oyun hangisi? Ben en çok bloodu oynarken korkmuştum bir de Resident Evil var tabii ki. Silent Hill i oynamadım.[lamer]

• evet blood seneler eveldi 3 arkadaş oynardık sadece demosunu bitirmek 2 haftamızı almıştı. mezarlıktan geçip kiliseye giriş bölümünü hala unutamam ne günlerdi ama
  • Thief'i korku açısından tek geçerim.Gece oynarken zombiler üstüme garip çığlıklarıyla yürüyünce sandalyeden düşmüştüm.
  • Valla en çok korktuğum oyun They Hunger die bi oyun.. Mezarlıklar, Öcüler, Bi anda arkamdan geçen vampirler.. Ama, Süper ötesi bir oyun..
  • valla ben doom3 'un alphasını evde tek başınayken 5.1 sistemde sonuna kadar açık bir sesle oynadım ve çok fena yusuf yusuf olmuştum....
  • Ya bir de sanitarium var ya... Nasıl unuttum o çocukların gülüşleri, delinin kafasını duvara vura vura duvara kırmızı badana yapması, o kabuslar...
  • Fazla korku oyunu oynamam ama bi oyun vardı aklıma gelmiyo adı undead'mi ne.... Bide Silent Hill2'de baya titreyerek oynuyodum bide sesi her zaman sonuna kadar açarım hele o 4 kollu canavarların çıkardığı karıncalı televizyon sesi adamı ürpertiyodu... Yaw adamıda öylebi tasarlamışlar ki adam bile bi garip tipli yaw
  • Thief
  • alien versus predetoru oynayamadım korktum resmen kazık kadar adamım..dedim sil gitsin ne gerek var sitrez yapmaya..
  • Max Paynedeki kabus sahneleri..
    AVP 2!!!
  • walla belki ozaman daha kucuk olmamın da etkisi olabilir ama ben ALONE IN THE DARK 1 kadar tırstıgım bi oyun hatırlamıyom hele ilk sahnedeki canavarın iceriye girme calısması felan dehsetti
  • Silen Hill serisi varken...[dont]
  • doom3 alpha [byes]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HiTBoY</i>
    <br />Fazla korku oyunu oynamam ama bi oyun vardı aklıma gelmiyo adı undead'mi ne.... Bide Silent Hill2'de baya titreyerek oynuyodum bide sesi her zaman sonuna kadar açarım hele o 4 kollu canavarların çıkardığı karıncalı televizyon sesi adamı ürpertiyodu... Yaw adamıda öylebi tasarlamışlar ki adam bile bi garip tipli yaw
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Clive Barker’s undying olmasın ???
  • silent hill 2 oyun insanın duygularını bi acayip yapıyor
    tabi birde unutulmaz sanitarium var,ne oyundu be o puzzle'lar,oyunun kurgusu falan
    bi de half life single mode çok iidi yaratıkların aniden çıkıp koltuğunuzdan
    düşmenize sebeb olması gibi(bana olmuştu)
  • silent hill 2(james james james.....:(( )
  • [Deleted by Admins]
  • UNDYİNG...............................................
  • Ya bir de sanitarium var ya... Nasıl unuttum o çocukların gülüşleri, delinin kafasını duvara vura vura duvara kırmızı badana yapması, o kabuslar... [quote/]

hele birde lunapark bölümünde yüzen cesetler falan o kızın ölümü allahım ya nasıl bir oyundur hayatıma yön verdi valla. sanitarium rulz forever.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ROMANART</i>
    <br />blood 1-2 serisi manyaktı hele müzikleri bile korkmaya yeterdi
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

benim oynadığım blood kaçıncısı idi bilmiyorum ama acaip tırsmıştım ya, orta 2 deyiz bide, küçüğüz tabi, dayanamamıştım..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.