Şimdi Ara

piyasadan iphone4 satın alma riskleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar konulara göz attım ama tam isdtediğim cevabı bulamadım.birkaç gündür iphone4 bakıyorum malum kvk genpa garantili satılanlar çok pahalı piyasadan satın alayım diyorum ama garanti bir yana imei kopyalama gibi riskler aklıma geliyor lütfen kimse üstüne alınmasın. Ör.linkteki ilandan elden faturalı satın alsam 3-4 ay sonra kapanma ihtimali car mıdır yada ne gibi riskleri olabilir? http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefonlar-apple-iphone-4g-16-gb-kilitsiz-acik-kapali-kutusunda-simi-tak-kullan-28858193/detay/

• İmei klonlama iPhone 4 te mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

İmei klonlama iPhone 4 te mümkün değil.

anlıyorum.açıkçası iphone tamamen yabancısı olduğum bir konu.peki nasıl riskleri olabilir bu gibi ilanların kısaca bahsedersen memnun olurum
    quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

İmei klonlama iPhone 4 te mümkün değil.

anlıyorum.açıkçası iphone tamamen yabancısı olduğum bir konu.peki nasıl riskleri olabilir bu gibi ilanların kısaca bahsedersen memnun olurum
  • valla dostum doların fırladığı bu zamanda 1350 den aşağısı zor görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

valla dostum doların fırladığı bu zamanda 1350 den aşağısı zor görünüyor.

altında olanda ucuz etin yahnisi olur diyorsun yani desene
  • Hocam 1600-1650 ye genpa garantili al kafan rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Hocam 1600-1650 ye genpa garantili al kafan rahat olsun

aynen durum onu gösteriyor..eyvallah
  • quote:

O fiyata nerede var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tengere

quote:

Daha ucuz fiyatada var 2. elden bakabilirsin;

http://forum.donanimhaber.com/m_51710979/tm.htm

2. elde dikkat edeceklerin garantiliyse faturalı olmalı faturasız asla alma kişi eğer seninle aynı ilde değilse referanslarına rütbesine bakabilirsin bunlar önemli şeyler gene aynı şekilde kayıtlı bakacaksan fiyatları tabi daha düşük ancak riskleri yok değil simfree değilse baya sorun oluyor versiyon güncellemelerinde kişiye güvenmen gerekiyor sonuçta kendi kayıt ettirtmediyse imei numarasını kayıt ettirten kişi biliyor buda risk iyi niyetlisi var kötü niyetlisi var kalkar o imei bir çinmalı telefona gömer sen elinde iphone ile ortada kalakalırsın ufak birşeyde extra masraf olacak garantisi olmadığı için gene aynı şekilde ayrıca kayıtlıysa kapanmama garantiside yok 3-4 ay sonrada kapanabilir nedeni basit bir evrak hatasından olabilir düzeltilemiyor olabilir yani oldukça riskli
  • hocam ikinci el alacaksan mutlaka faturalı olsun telefon,kesinlikle elden almalısın cihazı,başka ilden felan,kapıda ödeme,get gibi seçeneklere sakın girmeyesin..1600 tlye biraz zorlarsan sıfırda alabilirsin sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIKEmRe

quote:

quote:

2. elde dikkat edeceklerin garantiliyse faturalı olmalı faturasız asla alma kişi eğer seninle aynı ilde değilse referanslarına rütbesine bakabilirsin bunlar önemli şeyler gene aynı şekilde kayıtlı bakacaksan fiyatları tabi daha düşük ancak riskleri yok değil simfree değilse baya sorun oluyor versiyon güncellemelerinde kişiye güvenmen gerekiyor sonuçta kendi kayıt ettirtmediyse imei numarasını kayıt ettirten kişi biliyor buda risk iyi niyetlisi var kötü niyetlisi var kalkar o imei bir çinmalı telefona gömer sen elinde iphone ile ortada kalakalırsın ufak birşeyde extra masraf olacak garantisi olmadığı için gene aynı şekilde ayrıca kayıtlıysa kapanmama garantiside yok 3-4 ay sonrada kapanabilir nedeni basit bir evrak hatasından olabilir düzeltilemiyor olabilir yani oldukça riskli

quote:

Orijinalden alıntı: NIKEmRe

quote:

quote:

çok ayrıntılı yazmışsın gerçekten sağolasın..

quote:

Orijinalden alıntı: flex_brk

hocam ikinci el alacaksan mutlaka faturalı olsun telefon,kesinlikle elden almalısın cihazı,başka ilden felan,kapıda ödeme,get gibi seçeneklere sakın girmeyesin..1600 tlye biraz zorlarsan sıfırda alabilirsin sanırım..

tabi ona dikkat ederdim..-dim diyorum çünkü 2.el amlıyim dedim sıfır aldım ammaaa ne

şimdi o kadar araştırıp edip galaxy s2 aldım desem beni kovalarsınız burda

şaka bi yana tercihim sıfır galaxy s2 almak oldu yinede yazdıklarınız için için teşekkürler arkadaşlar
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

sağolun çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.