Şimdi Ara

Oyunu Aral'dan Ön Siparişle Alanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Atı Radeon (2 mesaj) Korin (2 mesaj) Diablo (2 mesaj) Gogoesteban (2 mesaj) Nuttymarknutter (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Oyunu Aral'dan Ön Siparişle Alanlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bu gün kargolamaya başlamaları lazımdı ama kargo takipe sipariş kodunu girdiğimde hala "Sipariş kaydı bulunamamıştır" diyor.Demek ki adamlar hala kargoya vermemiş millet çatır çatır oynuyor bizim oyunlar daha kargoda değil bu nasıl iş

|
    |
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Korin

Arkadaşlar bu gün kargolamaya başlamaları lazımdı ama kargo takipe sipariş kodunu girdiğimde hala "Sipariş kaydı bulunamamıştır" diyor.Demek ki adamlar hala kargoya vermemiş millet çatır çatır oynuyor bizim oyunlar daha kargoda değil bu nasıl iş
    Bugün kargolamaya "başlamışlardır".
    |
    |
  • Yarbay
    3492 Mesaj
    Bugün Vatan, D&R vb... mağazalara kargolamaya başlamışlardır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu gün kargolanıyormuş adres teyidi için aradılar...Sakinim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Benim oyunu kargolamışlar öülen 12 de Ama aralın mng kargo kodunu yazıyorum mng nin sitesine

MÜKERREM ERTAŞ Gaziantep cıkıyor.Güncellemediler yada karışmaz insallah.İzmirdeyim ben
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Aral kargoya vermiştir, kargo henüz fatura etmediği için sisteme yansımamıştır
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Benim oyunu kargolamışlar öülen 12 de Ama aralın mng kargo kodunu yazıyorum mng nin sitesine

MÜKERREM ERTAŞ Gaziantep cıkıyor.Güncellemediler yada karışmaz insallah.İzmirdeyim ben

Mng' nin sitesinde yazdığın kodun sağında fatura yazıyor öyle arattırırsan başkası çıkar onu ambar tesellüm olarak değiştir sen çıkarsın.
    |
    |

• Yarbay
    15664 Mesaj
    Sabah e-posta atmıştım, bugün kargoların yapılacağını söylemişlerdi, sipariş koduyla kontrol ettim kargoya vermişler, inşallah yarın elimizde olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    MNG şubeye gidip kargomu almış bulunmaktayım hayırlısıyla.Taze taze bi ss tişört fena değil

|
    |
  • Yarbay
    15664 Mesaj
    T-shirt beklediğimden iyi çıktı, DVD sürücümün kablosunu bulamadım, oyunu sıfırdan indiriyorum dvdleri kullanamadım
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.