Şimdi Ara

Oyunu Aral'dan Ön Siparişle Alanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün kargolamaya başlamaları lazımdı ama kargo takipe sipariş kodunu girdiğimde hala "Sipariş kaydı bulunamamıştır" diyor.Demek ki adamlar hala kargoya vermemiş millet çatır çatır oynuyor bizim oyunlar daha kargoda değil bu nasıl iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Korin

Arkadaşlar bu gün kargolamaya başlamaları lazımdı ama kargo takipe sipariş kodunu girdiğimde hala "Sipariş kaydı bulunamamıştır" diyor.Demek ki adamlar hala kargoya vermemiş millet çatır çatır oynuyor bizim oyunlar daha kargoda değil bu nasıl iş
    Bugün kargolamaya "başlamışlardır".
  • Bugün Vatan, D&R vb... mağazalara kargolamaya başlamışlardır.
  • Bu gün kargolanıyormuş adres teyidi için aradılar...Sakinim
  • Benim oyunu kargolamışlar öülen 12 de Ama aralın mng kargo kodunu yazıyorum mng nin sitesine

MÜKERREM ERTAŞ Gaziantep cıkıyor.Güncellemediler yada karışmaz insallah.İzmirdeyim ben
  • Aral kargoya vermiştir, kargo henüz fatura etmediği için sisteme yansımamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Benim oyunu kargolamışlar öülen 12 de Ama aralın mng kargo kodunu yazıyorum mng nin sitesine

MÜKERREM ERTAŞ Gaziantep cıkıyor.Güncellemediler yada karışmaz insallah.İzmirdeyim ben

Mng' nin sitesinde yazdığın kodun sağında fatura yazıyor öyle arattırırsan başkası çıkar onu ambar tesellüm olarak değiştir sen çıkarsın.

• Sabah e-posta atmıştım, bugün kargoların yapılacağını söylemişlerdi, sipariş koduyla kontrol ettim kargoya vermişler, inşallah yarın elimizde olur.
  • MNG şubeye gidip kargomu almış bulunmaktayım hayırlısıyla.Taze taze bi ss tişört fena değil

Oyunu Aral'dan Ön Siparişle Alanlar
  • T-shirt beklediğimden iyi çıktı, DVD sürücümün kablosunu bulamadım, oyunu sıfırdan indiriyorum dvdleri kullanamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.