Şimdi Ara

Acil! corsair diskimde sorun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,üstatlardan bilgisayarımdaki sorunu çözemediğimden aynı durumdan madur olanlar yada ne yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olun.
    Sorun 3 ay evvel aldığım başlıkta yazan corsair force ls sata 3 120 gb diskimde her ne kadar windowsu tekrar,tekrar kursamda bir mühlet sonra windows logosu da yada açılışın farklı bölümlerinde bilgisayarım kilitleniyor.
    Diskimden kaynaklandığından eminim çünkü başka hartdiskte yapmıyor.İşletim sistemi windows 7 ultimate. Diskim garanti kapsamında önereceğiniz herhangi bir şey var ise bana yardımcı olun lütfen.Yapmadığım hiçbir şey kalmadı.Sorun
    ara,ara devam etmekte ama bugün beni iyice delirtti onarım yapmam için pencere açıyor başlangıcı onarıyorum fakat düzeliyor gibi bilgisayar açıyor bir mühlet sonra tekrar aynı sorunlarla karşılaşıyorum.Arıza 1 aydır yoktu ve bir ay öncesinde ara ara yapıyordu fakat bugün bilgisayar birdenbire kitlenmesi ile başladı.İşinizi yarar mı bilmiyorum ama donanımında sizlere yazayım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Son olarak şunuda ilave etmek istiyorum,açılışta windows logosunu geçemeden reset atıyor...

gigabyt 970A-D3
    corsair force ls sata 3 120 gb
    gskill ripraj 4x4 1600 hz
    amd fx 6300
    asus gtx 950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 10 Mayıs 2016; 16:01:31 >

• cengizhan72 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar acil cevap bekliyorum yok mu önerileriniz ?
    Selam bende corsair force 3 LS serisi 120'lik ssd kullanıyorum raid 0 şeklinde, bende de aynı sorun mevcut programlar üzerine tıkladığın da not responding hatası veriyor 5sn - 10sn sonra çalışmaya başlıyor sonra gene aynı hatayı veriyor.Bende ayrı bir diske kurulum yaptım sorun yok tek caresi ssdleri değiştirmek eski ssdleri taşınır disk olarak kullanmak
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    firmware çökmüş olabilir garantiye gönderdik sonucu bekliyoruz bakalım. Bu arada hard diski beklemedim yenisini aldım olurda sıfır gönderirlerse piyango olur, tamir ederlerse de sıkıntı yok başka bilgisayarda kullanırız.
    Bendeki bozulan ssd'nin garantisi bitmiş Samsung evo 850 pro aldım bende 2 tane fırsat bulduğumda sistemi onlara kuracağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.