Şimdi Ara

Delta MI5 Garanti Hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benim de DELTA garantili Mi5 cihazimin ekraninin bir kisminda sanirsin yangin cikmis gibi sarimtirak leke olustu. Herhangi kisisel bir hata yok ortada. Burada yazilanlari dehsetle okudum. Napacam bilmiyorum. Bunlara cihazi direkt gonderiyor muyuz yoksa on bir basvuru ve kayit kabul gerekiyor mu? Elimizle ayagimizla rezil olduk. Telefonu da ne kadar severek kullaniyordum. :(

Bir diğer sorum da telde bootloader kilidi açık, bu durum garanti dışı bırakıyor mu Delta nezdinde?

Daha once sorulan sorularsa özür.. göürşlerinizi belirtirseniz sevinirim..

• Telefon bozulunca 5-10 dakika internete bakıp bende mi5 siparişi verdim. Hb'den aldım, paralel ithalat yazıyordu, inşallah deltadır diye aldım, henüz gelmedi gerçi.

Benim LG g2 de deltaydı. Garantinin bitmesine yakın anakartı bozuldu, sonra telefon birkaç macera daha atlattı. Distribütör olsa belki değiştirmezdi ana kartı, başına gelenleri yazdım, bunlar değiştirdi.

Reklam gibi oldu farkındayım ama yazmak istedim. Haa, belki bana bir şekilde denk gelmiştir, şimdikinde belki sıkıntı çıkarırlar bilemem, o zaman onu da yazarım artık.

Sanada kolay gelsin, inşallah çözerler sorunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lgd panel miydi cihaziniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel..
  • sonuç nedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.