Yüzbaşı
27 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bugün sabah haberlerinde izledim 2009 yılında TL dönülücekmiş ama o sorun değilde.Bazı paralarda Ulu Önder Atatürk'ün resimi kalkıcakmış.Mevlana nene hatun resimleri koyulucakmış beni korkutan acaba kökten Atatürk'ün resmini kaldırma olmaz değilmi savaş çıkar valla şuanda Ulu önder Atatürk bunları duysa kemikleri sızlar.
Arkadaşlar bglarda kimin tarafında warrior,druid çok olursa onlar kazanıyor benim düşüncem bu ve artık sinir sitres olmaktan kalp krizi geçircem ya bir tane tauren warrior geliyor alıyor resto druid arkasına bam güm yermisin yemezmisin serpil çakmaklıya dönüyoruz şerefsizim ya kazanıcağımız bgleri kendi ellerimizle veriyoruz

Arkadaşlar birde bu aralar çok hack olayı oluyor bilmiyorum sizin serverlarda yaşanıyormu ama benim arkadaşlarım hep hacklenmeye başlıdı bunun önlemi falan yokmu ya
Arkadaşlar benim roguemda skinning 375 Echanting 236 ama hangi akla hizmet echanting aldıysam bilmiyorum =) sizce echanting silip başka bir meslekmi alsam mesela lw olabilir kendilerine çok güzel şeyler dike biliyorlar ama aklım karışık biraz yardım edersiniz sevinirim.
Arkadaşlar bg çok görüyorum artık dagger rogue hemo talentsili iyi iş yapıyormu ? dagger rogue ?
Arkadaşlar sizce fist weapon mu alıyım yoksa sword mu merciless alıcamda karar veremedim hangisini almam daha uygun olur ? fist weapon hiç kasmadım ama herkezde görüyorum söylerseniz sevinirim.

Birde düzeltme yapmak istiyorum unarmedim 250 miş.

Birde iyi bir roguenun gerekli resilencesi ve dodgesi ne kadar olmalı bunlarıda söylerseniz çok mutlu olurum
Arkadaşlar abim ve 2 arkadaşı arena grubu kurmak istiyor classları mage,rogue,hunter sizce arenada iş yaparmı eskileri artıları ne olur söylermisiniz ben ve abimde anlamadığı için bir size danışıyım dedim siz iyi biliyorsunuz çünkü
Arkadaşlar benim rogueda 4 günden beri bir sorun var Stealth moda girince sağ üst köşede %15 ile göstermesi gerkirken %30 ile gösteriyor anlamadım gitti bunu nasıl düzeltebilirim.2 gün öncede benim crit oranımın düştüğünü fark ettim hiçbir item dahil çıkarmadım sıkcaktan artık rogueda kafayı yedi :P bu sorunu nasıl çözebilirim?
Arkadaşlar bazı serverlar kapalı ne iştir bilen varmı bakım desem bugün çarşamba değil neyin nesidir ?
Arkadaşlar 70 levele 10 level kaldı hemen kısa bir sürede 70 level olup pvp alemlerine akmak istiyorum ama bir sorum olucak sizce hangi talentslerle pvp yapıyım ? biraz yardımcı olursanız sevinirim. Talentsleri verdikten sonra birazda açıklama yaparsanız sevinirim. Birde 70 level olmadığım için bilemiyeceğim ama dagger rogue sizce nasıl iş görür 70 levelde ? çoğunlukta ben hep hemo rogue görüyorum Sub/Assa karışık bir talentste dagger rogue en fazla ne yapabilir söylerseniz sevinirim herkeze iyi oyunlar
arkadaşlar windows vistayı yüklüyecemde bana vista 5 tane seçenek sundu

Windows Vista BUSİNESS
Windows Vista HOMEBASIC
Windows Vista HOMEPREMIUM
Windows Vista ULTIMATE
Windows Vista STARTER

bunlardan hangisini seçmem daha uygun olur ?
lütfen teknik servis bölümüne açtımda cvp yok anlayanlar bi söylerlerse sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.078
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 31.038 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Çok kişili online RPG Oyunları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.