Şimdi Ara

Dagger Rogue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bg çok görüyorum artık dagger rogue hemo talentsili iyi iş yapıyormu ? dagger rogue ?

• senin de dediğin gibi bg de çok görüyosun :)
  • Hemo spec seciosan daggeri dusunmeni tavsiye etmem. Lakin hemonun tanimi cok acik ve yeterlidir bu cumleye gerekce bulmak gerekirse. Hemo(skill) MH ndeki silahinin max ve min damage ini goz onunde bulundurarak bir damage verir ve yine dikkat edersen daggerlarda bu aralik swordlara ve fistlere gore dusuktur.

Bu yuzden sadece BG lerde deneme amacli goruyo olabilirsin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trebs

Hemo spec seciosan daggeri dusunmeni tavsiye etmem. Lakin hemonun tanimi cok acik ve yeterlidir bu cumleye gerekce bulmak gerekirse. Hemo(skill) MH ndeki silahinin max ve min damage ini goz onunde bulundurarak bir damage verir ve yine dikkat edersen daggerlarda bu aralik swordlara ve fistlere gore dusuktur.

Bu yuzden sadece BG lerde deneme amacli goruyo olabilirsin :)

çok teşekkürler
  • arkadaşın yalnız rogue hemo talentinden kastı ne? ben hemo dan kastın subtelty olduğunu varsaydım çünkü taa 1.5 1.8 patchlerinde sub talent ağacına sadece hemo denirdi, ben dagger hemo diyince shadowsteb ambush algıladım, onun dışında dagger kullanıp da skill olarak hemorrhage skillinin kullanılması mantık dışıdır.
  • http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=84525

aslında bi videodaki gibi kullanılabilinir. benim ilgimi çekti açıkçası. Daggeri sadece amush için kullanıyor ve normal zaman sword kullanıp hemo spamlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.