Şimdi Ara

Bu kadar olmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bglarda kimin tarafında warrior,druid çok olursa onlar kazanıyor benim düşüncem bu ve artık sinir sitres olmaktan kalp krizi geçircem ya bir tane tauren warrior geliyor alıyor resto druid arkasına bam güm yermisin yemezmisin serpil çakmaklıya dönüyoruz şerefsizim ya kazanıcağımız bgleri kendi ellerimizle veriyoruz

Arkadaşlar birde bu aralar çok hack olayı oluyor bilmiyorum sizin serverlarda yaşanıyormu ama benim arkadaşlarım hep hacklenmeye başlıdı bunun önlemi falan yokmu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drow.Ranger -- 11 Ağustos 2008; 19:15:03 >

• eskiden de paladin'i arkasına alan hunter böyleydi şimdi durum nasıl bilmiyorum ama bu her zaman böyle sende rogue'sun lock'lar senden çok değil daha bu kış isyan etmiyorlarmıydı ki hala ediyorlar.
  • Arkasina healer alan her class bg'de fark yaratir Ab-Wsg-Eots gibi normaldir bu...
  • 1-2 aydır bg yapan bir palanın sözleridir.Şimdiye kadar az kişili savaşın kaderini değiştirenler gördüğüm kadarıyla disc priler.Bir eye de peşinizde 3 veya daha fazla kişi varken balon açmanız sizi kurtarıyor.Tabi oradan bi mass dispel gelirse değişiyor.Ayrıca tam adını bilmiyorum pain zımbırtısıda var.Av de o kdr fark etmiyor.Bide bgde arkana healer almadan "Dağıtırım uleyn" mantığıyla bi rogue gidebilir diye düşünüyorum.Yoksa warriordan bahsedelim.Baba class iyi damage yapar hp-armorda yüksek.Harika yani ama tek zayıf yanı ne posionunu sileibliyor ne yavaşlatmasını nede heallemesi var.Bunun için arkada bi paladin veya resto druid bulundurması çok normal.
  • Şu anki druma ağlıyorsan tbc öncesi warriora bir bakıver istersen arkasına healer alan warriorlar bglerin tozunu attırıyorlardı. Milyon tane nerf geldi sırf bu yüzden. Arenada eşitliği sağlamak için 1v1 de en ezilen class haline geldi. Yukardaki arakdaşın dedği gibi yüksek demagei var hp/armor oranı yoksek defansif yanı oldukça kuvvetli offansif yanıda fakat hayatta kalması için desteğe ihtiyacı var. Üzerine atılan hiçbir etkiyi silemiyor (poison, disase, curse vs) fear haricinde. Yavaşlama etkilerinden çıkamıyor felan felan + yanları olduğu gibi - yanlarıda var bu zayıflıkları diğer classlarala kapatıyor warrior. Bu çok normal bir durum. Asla 1v1 class olsun istemiyor blizzard.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acgespell

bam güm yermisin yemezmisin serpil çakmaklıya dönüyoruz şerefsizim ya

çatladım ya

• warr aslında oynaması zor bi class
    yeni char açan biri ilk warra dalarsa hata yapar
    ii oynayan ellerde dediğiniz gibi bi de arkaya druid veya disc alırsan
    sonuç ortada
    bakın 2v2 ilk yüze
    en az 80tanesi warr

oyun içinde itema en bağımlı da cahrdır kendisi
  • warrior oynaması zor ama çok zevkli bir class..bg ye baslamadan önce bir tane healerı ayarlıyorum sonuna kadar gidiyo..
  • warriorun ilacı bi kere frost mage yine yanın da mage olabilir lock priest falan frost mage warriorun icabına bakacak diğer mage de healciyi koyun tutacak spell lock ha druid ise full dps +pet kökleyecek.

eh tek mage çok zorlanır warriorda healci koyun mu olacak lokcmu atacan o sırada warrior bam güm dalıyor

ama teke tekte frost mage warrioru yer bitirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 12 Ağustos 2008; 17:21:15 >
  • ne dediğini anlayabilmek için herbi cümleni 5er kere okudum desem inanırmısın

devrik cümleye takla attırmışsın

quote:

Orjinalden alıntı: astebe

warriorun ilacı bi kere frost mage yine yanın da mage olabilir lock priest falan frost mage warriorun icabına bakacak diğer mage de healciyi koyun tutacak spell lock ha druid ise full dps +pet kökleyecek.

eh tek mage çok zorlanır warriorda healci koyun mu olacak lokcmu atacan o sırada warrior bam güm dalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthalion -- 12 Ağustos 2008; 17:51:31 >
  • Gear & Skill dengesi tamamen ortadan kalkmak üzere. Sorun da burdan kaynaklanıyor. Bir class'ı 1-2 aydır oynayanla 1-2 senedir oynayan arasında neredeyse hiçbir fark kalmamış durumda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RockmaN1985

ne dediğini anlayabilmek için herbi cümleni 5er kere okudum desem inanırmısın

devrik cümleye takla attırmışsın

quote:

Orjinalden alıntı: astebe

warriorun ilacı bi kere frost mage yine yanın da mage olabilir lock priest falan frost mage warriorun icabına bakacak diğer mage de healciyi koyun tutacak spell lock ha druid ise full dps +pet kökleyecek.

eleştirin için teşekkür ederim.artık daha özenli cümleler kurmaya çalışıcağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.