Şimdi Ara

70 level rogue talents

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 70 levele 10 level kaldı hemen kısa bir sürede 70 level olup pvp alemlerine akmak istiyorum ama bir sorum olucak sizce hangi talentslerle pvp yapıyım ? biraz yardımcı olursanız sevinirim. Talentsleri verdikten sonra birazda açıklama yaparsanız sevinirim. Birde 70 level olmadığım için bilemiyeceğim ama dagger rogue sizce nasıl iş görür 70 levelde ? çoğunlukta ben hep hemo rogue görüyorum Sub/Assa karışık bir talentste dagger rogue en fazla ne yapabilir söylerseniz sevinirim herkeze iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drow.Ranger -- 16 Temmuz 2008; 23:29:59 >

• PVP de PVP den PVP ye fark var. Bir de özellikle roguede talentler oynamaya çok bağlı. Yani bu saate kadar nasıl oynadın bilmiyorum ama level 70 pvpde özellikle arenada swordu ben tutuyoruım.
    http://www.wowhead.com/?talent=fZhdVbbVZxrfobGRoxst
    Bu talentle iyi yol alırsın. Sonra zaten kendine özgü bir build kurabilirsin. Ya da çok güvendiğin bir ustaya sorup, o buildde nasıl oynanılır öğrenmeye çalışacaksın. Bu üstteki buildde dayanıklı olursun ve iyi maçlar çıkarabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.