A

Er
28 Ağustos 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İşten çıktım 1 ay olmasına yakı olacak patron baya bı sinirlenmiş yerime bı kaç kişi almış benide istemiyor daha sonradan geri çağırırmı bir arkadaş 1 ay bekle belki çağırır hemen yeni işe girme dedi

Yazılımcı olup evden iş yapmak istiyorum bu mümkünmüdür çizim filan yapmak istiyorum ona göre yaşım gelince kurslara yazılmayı düşünüyorum

Gözlüğümün camını doktor söylediği için ışık kırıcı gözlük ile değiştirdim değiştireli 7-8 ay oluyor değiştirdikten sonra gözümde ağrı olmadı ve bugün gözümde gene ağrı oldu normal midir

Kuyruk gördüğünüz gibi bu şekilde ne yapmalıyım yaraya ne sürmemi önerirsiniz veterinerler ilgilenmiyor sebebi ne olabilir kanda gelmişti

5 aydır babamın yanında çalışıyordum herşey normal di dün akşam eve geldim daha sonra babam geldi ben belki işten çıkabilirim dedi sebebini sordum bi yer buldum daha fazla para veriyorlar dedi ve bugün öğlen ben işten çıktım dedi bi anda poşete eşyalarını koydu müdür abi bu konuşalım dedi babamda konuşulcak birşey yok dedi ve bi anda çıktı gitti bugünde bana yarın tüm kıyafetlerimi koy poşete getir dedi bende yeni başlıyacağın yerde ne kadar alacan dedim 20.000 TL dedi bu anlattığım herşey bi anda oldu bi gariplik var değilmi bu konular hakkında olay yaşamış arkadaşlar yardımcı olabilirmi

işe geri dönermi yada patron babamı işe tekrar çağırırmı

canım kaka yapmak istiyor kakamı nasıl getirebilirim

Ekran Kartı:Gtx 1650

İşlemci: i5 9300h

Ram:12

crysis 1 en yüksek ayarlar antı-alıasıng 8x 45-55 fps alıyorum sebebi ne olabilir ne yapmalıyım

Rakım 8 GB aynısından bir 8 daha takcam fps droplardan kurtulurmuyum acaba sistemim GTX 1650 i5 9300h

Kendimi asıp hayatıma son vermek istiyorum fakat korkuyorum yapmaya korkmadan nasıl Kendimi asabilirim artık ölmek istiyorum dayanamıyorum boş hayat yaşadıkça daha kötü oluyor ölünce sonsuz uykuda olacam bu hayattan kurtulmuş olacam troll değil artık ölmek istiyorum

13 bin kanada doları 3 yıl sonra sizce ne kadar olur

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 72
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 430)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.