Teğmen
21 Haziran 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yanlış yere açtığımın farkındayım ama çok acil bir soru soracağım.

Kulaklık alacağım ve jbl 500bt ile bluedio t5 arasında kaldım lütfen yardım edin
Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. En düşük ayarlarda kaç fps alırım aşağıdaki sistemle
At the picture ile in the picture arasında ne fark var?
İki gözüm de 1 derece miyop. Sadece ders çalışırken ve evde telefondan dizi izlerken takıyorum gözlüklerimi. Eğer böyle devam edersem numaram büyür mü? Lütfen bilgisi olanlar yazsın.
Arkadaşlar saçlarla alakalı sormam gereken birkaç sorum var.

Saçlarım ince telli ve yumuşak bu yüzden istediğim gibi şekil veremiyorum bu yüzden de saç spreyi kullanıyorum her banyodan çıktıktan sonra. Bu arada her gün saçlarımı yıkarım çünkü çok fazla yağlanıyor. Bu saç spreyleri uzun vadede saçları döker mi? İlk sorum bu idi.

Eğer saç spreyi kullanmasam saçlarım bazı kızların saçları gibi kafamın tam ortasından yanlara ayrılıyor ve çizik oluyor. Bu çizik bazen sağ tarafımda oluyor ve banyoya girmeden asla geçmiyor. Hatta bundan 4 ay önce böyle oluyor diye saçlarımı baya kısa kestirmiştim fakat hala oluyor. Bu arada saçlarım çok uzun değil 5-6 santim falandır en fazla. Bu ayrılma olayından nasıl kurtulabilirim?

Ve son olarak da saçlarımı arkaya doğru uzatmak istiyorum ama nasıl uzatacağımı bilmiyorum. Sanırım yanlardan kısa olacak şekilde kesiyorlar fakat ben yanlar çok kısa olunca sevmiyorum. Ne yapmalıyım?

Herkese teşekkürler arkadaşlar :)
Arkadaşlar fotoğraftaki fişin türü nedir ve bizim Türkiyedeki fişlere dönüştürücü linki atar mısınız?

Haftada 4 gün bu programı uyguluyorum işe yarar mı?
Merhaba ben 171 boyunda 83 kilo ve 17 yaşında biriyim. Bu spor salonundaki 3. Ayım. İlk iki ay genel olarak kardiyo, nadiren de ağırlık çalışıyordum ve ayda yaklaşık 4kg veriyordum. Şuan ise full olarak kardiyo çalışıyordum 30 dakika koşu, 30 dakika bisiklet, 15 dakika eliptik olmak üzere. Fakat eskisi gibi kilo veremiyorum. Oradaki hoca sadece kardiyo yaparsan yağdan değil kastan yakarsın dedi bende bugün ağırlık çalıştım. Haftada 4 gün gidiyorum 2 gün full kardiyo 2 gün de ağırlık çalışsam kilo verir miyim? Bacaklarımı göbeğimi ve göğsümü hangi aletlerle inceltebilirim? Bacak çalışınca bacaklarım kalınlaşır diye endişeleniyorum. Genel olarak ne yediğime gelirsek sabah kahvaltı yapmadan okula giderim genelde. Öğle arası sebzeli tavuk ve 1 dilim ekmek yerim. Eve gidince ise çorba ton balıklı salata ve lor peyniri yerim. Bu konuda size gerçekten ihtiyacım var. Teşekkür ederim yardım eden herkese
Öncelikle herkese merhaba. 17 yaşında lise 3 öğrencisiyim. Dil bölümünde okuyorum. Ve yurt dışına çıkmak istiyorum birkaç yıllığına. Gezmek görmek ve öğrenmek istiyorum. Maddi durumumuz ise ortalama diyebiliriz. Yardım olan herkese teşekkür ederim :)
Arkadaşlar 11. Sınıfa geçtim ve dil seçtim. Bu yazı kelime ezberi ve gramer ile geçirmeyi planlıyorum. Fakat ingilizce öğretmeni atmasından korkuyorum? Çevremdeki çoğu kişi dil okumama karşı fakat benim sadece dilim iyi diğer derslerim ortlama örneğin 10.sınıf ingilizce ortlamam 86 iken matematik ortlamam 69 sayısalım genel olarak kötü. Dil okuyunca işsiz kalır mıyım?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Bilgisayar ve bilgisayar oyunları
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
SAMSUNG NOTE 5
Operatör
TÜRKCELL
Takım
SAKARYASPOR
İşlemci
İ3 8100
Anakart
H310M
Ekran Kartı
ASUS CERBERUS GTX 1050 Tİ
Modem
TTNET
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 342
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.