Şimdi Ara

Spor solununda kilo vermek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben 171 boyunda 83 kilo ve 17 yaşında biriyim. Bu spor salonundaki 3. Ayım. İlk iki ay genel olarak kardiyo, nadiren de ağırlık çalışıyordum ve ayda yaklaşık 4kg veriyordum. Şuan ise full olarak kardiyo çalışıyordum 30 dakika koşu, 30 dakika bisiklet, 15 dakika eliptik olmak üzere. Fakat eskisi gibi kilo veremiyorum. Oradaki hoca sadece kardiyo yaparsan yağdan değil kastan yakarsın dedi bende bugün ağırlık çalıştım. Haftada 4 gün gidiyorum 2 gün full kardiyo 2 gün de ağırlık çalışsam kilo verir miyim? Bacaklarımı göbeğimi ve göğsümü hangi aletlerle inceltebilirim? Bacak çalışınca bacaklarım kalınlaşır diye endişeleniyorum. Genel olarak ne yediğime gelirsek sabah kahvaltı yapmadan okula giderim genelde. Öğle arası sebzeli tavuk ve 1 dilim ekmek yerim. Eve gidince ise çorba ton balıklı salata ve lor peyniri yerim. Bu konuda size gerçekten ihtiyacım var. Teşekkür ederim yardım eden herkese

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ağırlık antrenmanı yap set aralarını kısa tut antrenman bitince 20 dk civarı kardiyo yap
  • Masyur kullanıcısına yanıt
    Yemek olarak ne önerirsiniz hocam? Bide ağırlık antrenmanına başlamadan önce kaç dakika koşayım ortlama

• Doğru demiş sadece kardiyo ile kasın da erir.
    Önereceğim şey sabah aç karna kalkıp kardiyonu yapman. Başlamadan önce bol proteinli hafif şekerli bir şey tüketmeni öneririm. Protein shakelere bakabilirsin süt, yumurta ile yapılır şeker niyetine muz çilek vb konulur falan. Şeker vücutta hızlı çözünen bir şeydir protein ise geç. Vücuduna giren şekeri hemen kullanacaksın protein ise kas yıkımını azaltacak. Daha da azaltmak için az da olsa ağırlık çalışman gerekiyor.
  • Kara Komite kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah kardiyo yapmam olanaksız. Protein shakeye bakacağım hocam. Yardımınız için teşekkür ederim

• Up

• qpelg54 kullanıcısına yanıt
    haftada 4 gün önce ısın 5dk sonra 1saat civarı ağırlık en son 20-30 dk kardiyo ,günlük kalori ihtiyacını hesapla ona göre kalori biraz kalori açığı bırak beslenmende.Sonra duruma göre daha az yada daha çok yersin
  • Masyur kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• O kiloyu bana versen bayram ederim adam yakmaya çalışıyor

• Verebilseydim şuan 10 kilo verirdim

• Parayla kilo satin alabilseydim 20 kilo basardim hiç acimam

• Hocam boy kilo kaç acaba?

1.83 boy 60 kg

• Keşke boyum 183 olsaydı

İşte herkesin kendince derdi var hocam :)

• kardiyo bırak definasyon nedir araştır ve uygula. kardiyo ile her türlü kas yakarsın.
  • ağırlık çalışmaya devam et hocadan full body antremanı iste başlamadan 20dk kardiyo yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardio amele işidir hatun işidir

o lanet olası kaslarını çalıştırmaya başla genç padavan
  • syntaxerroroccurred S kullanıcısına yanıt
    Araştırayım hocam

• panter20 kullanıcısına yanıt
    Hocam başlamadan önce 5 dakka koşsam sonra ağırlık çalışsam çıkışta da 20 dakika koşup bitirsem nasıl olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.