Şimdi Ara

turkcellde yeni kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekim ayı boyunca Turkcell Online İşlem Merkezi kullanıcıları KontörTransfer hizmetinden %50 indirimli faydalanıyor. KontörTransfer hizmetindenwww.turkcell.com.tr üzerinden, SüperŞifreniz ile giriş yaparak ulaşabileceğiniz Turkcell Online İşlem Merkezi'nden %50 indirimli yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya dönemince Hazırkart sahibi bireysel müşterilerimiz için KontörTransfer işlemi 2 kontör yerine 1 kontör.

Faturalı hat sahibi bireysel müşterilerimiz için de KontörTransfer işlemi 0,15'YTL yerine 0,075 YTL'dir.

böyle saçma sapan kampanyalara

telsimde kontor transferi ücretsiz .

• kampanyaya bak beee eşi benzeri görulmemış daha
  • çok önemli ve gerekli bir kampanya yapmışlar. 1 kontör yanımıza kar kaldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArvaLaTSe

kampanyaya bak beee eşi benzeri görulmemış daha

• quote:

Orjinalden alıntı: kullanici adi

çok önemli ve gerekli bir kampanya yapmışlar. 1 kontör yanımıza kar kaldı.

+1907
  • turkcellin sitesinde bu kampanyayı görünce gülme krizine girdim. ya hala aklıma geldikçe gülüyorum.
  • quote:

turkcellin sitesinde bu kampanyayı görünce gülme krizine girdim. ya hala aklıma geldikçe gülüyorum.

bu kampanya sayesınde herhalde bı bir mılyon artar abone sayısı

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih4444

Ekim ayı boyunca Turkcell Online İşlem Merkezi kullanıcıları KontörTransfer hizmetinden %50 indirimli faydalanıyor. KontörTransfer hizmetindenwww.turkcell.com.tr üzerinden, SüperŞifreniz ile giriş yaparak ulaşabileceğiniz Turkcell Online İşlem Merkezi'nden %50 indirimli yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya dönemince Hazırkart sahibi bireysel müşterilerimiz için KontörTransfer işlemi 2 kontör yerine 1 kontör.

Faturalı hat sahibi bireysel müşterilerimiz için de KontörTransfer işlemi 0,15'YTL yerine 0,075 YTL'dir.

böyle saçma sapan kampanyalara

telsimde kontor transferi ücretsiz .

dur hemen yapayim sag sola kacirmayayim bu firsati =)

• turkcell den bu tür kampanyaların devamını bekliyoruz.
  • quote:

turkcellin sitesinde bu kampanyayı görünce gülme krizine girdim. ya hala aklıma geldikçe gülüyorum.

• turkcell bunu hep yapıyor. ama abone sayısı değişmiyor?
  • Her ay en az bir kampanya yapıyorlar. Her ay en az bir kampanyayı da sona erdiriyorlar. Hakikaten Turkcell'in nasıl bir ücretlendirme politikası nasıl bir kampanya anlayışı var anlayamıyorum. Kampanyaları ballandıra ballandıra anlatıp sessiz sedasız bitirmek konusunda Turkcell kadar usta bir şirket görmedim.

Son bir not: müşteri her zaman haklıdır ve kampanyalar lütuf amaçlı değil müşteri çekmek ve elindeki müşteriyi tutmak amaçlıdır.
  • İlginç bir şirket
  • süper kampanya..bu ay artık daha fazla kontör transfer edicem..
  • sadece
  • quote:

Orjinalden alıntı: nika48

turkcell bunu hep yapıyor. ama abone sayısı değişmiyor?

niye değişsin ki daha iyisimi var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirkanat

quote:

her operetörön ayrı bi tarifesi ve cazipliği var sonuçta her kes genelde iki yada üç değişik opereter kullanıyor. ben sadece objektif bakmaya çalışıyorum ben 98 deb beri turcell kullanıyorum ve değiştirmeye niyetim yok
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: demirkanat

quote:

her operetörön ayrı bi tarifesi ve cazipliği var sonuçta her kes genelde iki yada üç değişik opereter kullanıyor. ben sadece objektif bakmaya çalışıyorum ben 98 deb beri turcell kullanıyorum ve değiştirmeye niyetim yok

bende 96 dan bu yana turkcell kullanıcısıyım ve bende değiştirmeyi düşünmüyorum. ( diğer 2 operatördende hattım var ama aktif değil )
    bende bunu söylemeye çalıştım hocam daha iyisi yok. ondan senin ve benim gibi düşünenler yani sorunsuz hizmet isteyenlerin başka alternatifi yok...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.