Şimdi Ara

Kablosuz Flaş Tetikleyici (İhtiyacı olanlar varsa bi baksın)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar, eski gövdeyi sattıktan sonra ihtiyaç fazlası olarak kaldı. Çantanın yan gözünde buldum, çok temiz, neredeyse hiç kullanılmadı ihtiyacı olan varsa ücretsiz olarak gönderebilirim (tabi ki kargo ücretini alıcı ödermek koşulu ile).

(Uyumluluk : EOS 300D, EOS 350D, EOS 400D, EOS 450D, EOS 500D, EOS 550D, EOS 600D, EOS 60D, EOS 1000D, EOS 1100D , Powershot G10, Powershot G11, Powershot G12 Uyumlu Samsung Modelleri: GX-1L, GX-1S, GX-20, GX-10
    Pentax CS-205, Pentax Super/K100D/K110D/ *ist Ds2 / *ist D / *ist Ds / *ist / *ist DL)

58mm Polorize ve 58mm ND8 filtre
    Kazı çalışmaları devam ediyor. Evden eski lenslere ait 58mm Polorize ve 58mm ND8 filtre çıktı. 58mm çaplı lensim yok. Yine ihtiyacı olan DH Fotoğraf Bölümü arkadaşlarıma ücret talep etmeden kargo bedeli karşılığında gönderebilirim. Selametle.

Kenko Pro1Digital ND16 Filtre, sattığım lensten kalan ND Filtre; gayet temiz durumda, kendisiyle hoş anılarımız oldu ama artık ihtiyaç fazlası, 67mm çaplı lens kullanıp ND filtre arayan varsa yine aynı felsefeyle kargo ücretini karşılaması şartıyla isteyen arkadaşa gönderebilirim.

Kablosuz Flaş Tetikleyici Arkadaşlar aihtiyaç fazlası şuan, düşme sonucu verici kısmı kırıldı, pil değişimi sırasında birazda ben hırpaladım galiba, ama şuan fotoğrafta görüldüğü şekilde sıkıntısız çalışıyor, sadece estetik olarak sıkıntısı var, bir de pil kısmının koruyucusu olmadığı için sallanmalarda pil düşebiliyor, alacak arkadaş bunu bant yardımıyla aşabilir. Şimdi bunu ikinci el sitesinde satayım desem yok şurası kırık, yok burası şöyle gibisinden cevaplara maruz kalacağıma yine aynı şekilde kargo ücretini karşılamak şartıyla ihtiyacı olan bölüm kullanıcısı arkadaşa gönderebilirim. Talip olan arkadaş buraya talip olduğunu yazıp özel mesajdan adres ve iletişim bilgilerini atabilir.

Uzaktan kumanda yeni sahibine ulaştırıldı...

58mm Polorize ve 58mm ND8 filtreler yeni sahibine ulaştırıldı...

67mm Kenko Pro1Digital ND16 Filtre yeni sahibine ulaştırıldı...

Kablosuz Flaş Tetikleyici

@Sharks umarım konu içerik ve yer bakımından uygundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevfikteo -- 3 Aralık 2019; 10:46:0 >

• Vallaha tebrik ederim hocam.Uygun tabi
  • ben talibim lakin kargo konusunda birazdaha bilgi verirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mec717

ben talibim lakin kargo konusunda birazdaha bilgi verirmisin
    Kargo hakkıında nasıl bi bilgi istiyorsun ki? Küçük bir paket istanbuldan bulunduğun şehre/ilçeye ne kadara geliyorsa o bedel işte. Yalnız profiliniz bana pek gerçekçi gelmedi. En azından bölüm eşrafından değilsiniz. Hangi makinede kullanıcaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Kargo hakkıında nasıl bi bilgi istiyorsun ki? Küçük bir paket istanbuldan bulunduğun şehre/ilçeye ne kadara geliyorsa o bedel işte. Yalnız profiliniz bana pek gerçekçi gelmedi. En azından bölüm eşrafından değilsiniz. Hangi makinede kullanıcaksınız?

Bu işe gönül vermiş birine gönderin lütfen.Arkadaş alıp satacakmış gibi bir izlenim veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halog

quote:

Bu işe gönül vermiş birine gönderin lütfen.Arkadaş alıp satacakmış gibi bir izlenim veriyor.

Alıntıları Göster
    bende bu hafta içi tripod almaya gitcem hayyama kumanda alsam mı diye düşünüyodum cidden bedelsiz mi vereceksin
  • elimde Canon 550D makine var siteye üye olalı biraz olsada açıkcası pek zaman ayıramadım üşendim. bu deviantart üyeliğim eğer gerçekten önemsiyorsanızhttp://mec717.deviantart.com/ tripodu aldıkdan sonra uzun pozlamada deklanşöre basarkenki titremeyi engellemek için alacaktım. kargo hakkındada yaşadığınız şehri öğrenmek için sormuştum.
  • quote:

elimde Canon 550D makine var siteye üye olalı biraz olsada açıkcası pek zaman ayıramadım üşendim. bu deviantart üyeliğim eğer gerçekten önemsiyorsanızhttp://mec717.deviantart.com/ tripodu aldıkdan sonra uzun pozlamada deklanşöre basarkenki titremeyi engellemek için alacaktım. kargo hakkındada yaşadığınız şehri öğrenmek için sormuştum.
    @mec717 Kusura bakmayın haklısınız belki ama sitede biraz dolaşan birisi olmanızı isterdim. Anlayışınız için teşekkürler...

@gky05 Adresini PM'le ulaştır. Yarın zor ama sonraki gün kargolarım. Hayırlı olsun. Selametle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevfikteo

@mec717 Kusura bakmayın haklısınız belki ama sitede biraz dolaşan birisi olmanızı isterdim. Anlayışınız için teşekkürler...

@gky05 Adresini PM'le ulaştır. Yarın zor ama sonraki gün kargolarım. Hayırlı olsun. Selametle...

Alıntıları Göster
    ulaştırıyorum hemen çok teşekkürler
  • sizin aletininiz sizin görüşünüz tabiki anlayışla karşılarım sağlık olsun ne diyelim
  • quote:

sizin aletininiz sizin görüşünüz tabiki anlayışla karşılarım sağlık olsun ne diyelim
    kullanılmayan ef-s lenslere talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephistopheless

kullanılmayan ef-s lenslere talibim

Alıntıları Göster
    Tebrik ederim davranışınızdan dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soad_sefa -- 25 Haziran 2012; 15:41:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soad_sefa

Tebrik ederim davranışınızdan dolayı

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevfikteo -- 8 Mayıs 2014; 11:22:00 >
  • quote:

Kazı çalışmaları devam ediyor. Evden eski lenslere ait 58mm Polorize ve 58mm ND8 filtre çıktı. 58mm çaplı lensim yok. Yine ihtiyacı olan DH Fotoğraf Bölümü arkadaşlarıma ücret talep etmeden kargo bedeli karşılığında gönderebilirim. Selametle.

talip olabilir miyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mythology

quote:

talip olabilir miyim :)

Alıntıları Göster
    @Mythology Adresini ismini ve Tel No'nu PM'le...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevfikteo -- 29 Haziran 2012; 16:30:31 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    şeboist64 sayesinde kimsenin eksik parçası kalmayacak bana gönderdiğin tetikleyici çok işime yaradı sağolasın
  • quote:

pm yollandı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokayaktan

şeboist64 sayesinde kimsenin eksik parçası kalmayacak bana gönderdiğin tetikleyici çok işime yaradı sağolasın

Alıntıları Göster
    Elinizdeki malzemeleri ücretsiz olarak vermeniz çok hoşuma gitti doğrusu. Tebrik ederim. Örnek alınması gerekn bir davranış. ;)
  • Filtreler kargolandı. Arkadaşlar teşekkür ederim. Parçalar ne atılmalık ne satılmalık, bende en azından iş görülsün diye arkadaşlara ulaştırayım dedim. Saygılar
  • quote:

Filtreler kargolandı. Arkadaşlar teşekkür ederim. Parçalar ne atılmalık ne satılmalık, bende en azından iş görülsün diye arkadaşlara ulaştırayım dedim. Saygılar
    Vallaha hocam tebrik ederim tekrardan.Bu devirde harikasınız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.