Şimdi Ara

LoL Server Seçimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben bir DotA 2 oyuncusuyum. Eskiden bir kaç ay kadar LoL TR oynadım. Sonra afk ve feederlerden kafayı yedim ve oyundan zevk almayı bırak, her el attıktan sonra duvarı yumrukluyordum. Sonra işte DotA 2 ' ye başladım. DotA 2 bana ilaç gibi geldi. (Gerçi orada da "cyka" cı Rus'lar var da neyse. ) Ama artık o da sıkmaya başladı çünkü arkadaş yok. LoL 'de bir server arıyorum şu an. Bana arkadaşlarım na ve euw 'u çok övdüler. Bunlardan hangisini seçmeliyim? Ya da başka güzel bir server var mı ?
    Arkadaşlarım ise isteğime bakar gelirler hemen. Merak etmeyin öyle feederlerden değiliz.İyi oynarız.Yani bu server de batmasın diye saklamanıza gerek yok.

• Oynama çok ciddiyim, bundan sonra foruma sadece başlamak isteyenlere iyilik yapmak için giricem. En büyük iyilik sizi bu oyuna başlatmamak olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr ve west gol1'e kadar hemen hemen aynı, na da oynasan hayvan gibi ping olur. kafana göre takıl.
  • west

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • west
  • na da +240 pingle oynayamayacağına göre?
  • En iyisi Okyanusya serverı . Ordan yükselmen daha kolay olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Oynama çok ciddiyim, bundan sonra foruma sadece başlamak isteyenlere iyilik yapmak için giricem. En büyük iyilik sizi bu oyuna başlatmamak olur

+1

Sakın başlama. Kafayı yersin sinirdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya oyun bu arkadaş neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz ki :) başla veya başlama diyemem sana. Ama west serveri daha iyi en azından flamer yok ve flamerler pek sevilmiyor. Troll dersen o heryerde var , westtekiler biraz daha kaliteli
  • Teşekkürler :)
  • tr ve westr olmak üzere 2 server var
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

tr ve westr olmak üzere 2 server var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.