Şimdi Ara

GTA 5 ONLİNE PLATFORM SORUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende PS4 var. Okulların kapandığı gün PSN Plus ve GTA 5 almayı düşünüyorum.Online olarak arkadaşlarımla oynamayı düşünüyorum. Ama arkadaşımda PS3 var, diğer arkadaşımda ise PC var. Onlar bu platformlardan oynuyorlar.Hepimiz aynı odaya girip savaş-yarış falan yapabilirmiyiz yada free-roam takılabilirmiyiz?
    Buna göre alacağım GTA 5'i. Teşekkürler. :)

• Malesef böyle birşey mümkün değil.Öyle birşey olsa her oyun birlikte oynanırdı.
    Ps3 ve pc den karşılıklı oynanan tek oyun portal 2
    Alıcaksan pc ye al birlikte oynayabiliriz
  • paganmin kullanıcısına yanıt
    Peki PC olan gelmek zorunda değil o kadar da samimi değiliz zaten :D. Peki PS3 - PS4 Arasında RGSC PSN bağlayıp falan oynayabilirmiyiz? Bu arada oyunu PS4'e alacağım çünkü daha yeni aldım ve eğer oyun almayacaksam PS4'e boşuna para vermişim demektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldOnDenizli

Peki PC olan gelmek zorunda değil o kadar da samimi değiliz zaten :D. Peki PS3 - PS4 Arasında RGSC PSN bağlayıp falan oynayabilirmiyiz? Bu arada oyunu PS4'e alacağım çünkü daha yeni aldım ve eğer oyun almayacaksam PS4'e boşuna para vermişim demektir :)

Malesef ps3 ile ps4 birlikte oynayamazsınız . Ama bazı oyunlar hariç .daha detaylı olarak linkten bakabilirsiniz
    İYİ FORUMLAR
    http://forum.donanimhaber.com/m_84005251/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paganmin -- 9 Mayıs 2015; 14:14:23 >

• Teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.