L

Çavuş
03 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar c++'da basamak sayılarını alma işlemi nasıl olur?
Meslea ben 572538 sayısındaki tek sayıları almak istiyorum?Bu nasıl yapabilirim?
Arkadaşlar hiç bildiğiniz alarm titreşimli bileklik veya saat var mı?(Bütçe maks 50 tl)
Bugün voscreen'den intermediate seviyesinde çalışırken önüme ekteki gibi bir resim çıktı.Cümleyi çevirmeye çalışırken geri sayım süresi bitti.Bu tip cümleleri çevirirken çok zorlanıyorum
.Kelime öbeklerini ve kelimeleri dizince çok tuhaf bir cümle oluşuyor haliyle toparlayamıyorum.İngilizce düşünme alışkanlığını nasıl kazanabilirim? Bana herhangi bir tavsiyeniz var mı?
Merhaba arkadaşlar.Voscreen ile bir haftadır intermediate seviyesinde çalışıyorum.Her gün en az 1500 video izlemeye çalışıyorum.Anlamını bilmediğim kelimeleri cümleleriyle yazıp yüklediğim resimdekine benzer şekilde not ediyorum.Sizce cümlelerin tamamını not etmeyip sadece bilmediğim yapıları ve kelimeleri not etsem bu sayede daha fazla video izlesem daha mı verimli olur?Bir video 5 kez karşımıza çıkıyor öğrenmek için yeterli midir 5 kez izlememiz?
ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
(Ayrıca bu kadar çok ilgilenmenin sebebi 2-3 aya kadar redditteki yazıları okuyup anlayabilecek ve cevap verebilecek düzeye gelebilmek.)

veya hiç not etmeyip tıpkı bir bebek gibi sadece dinleyip ne olduğunu öğrensem olur mu?
Merhaba arkadaşlar.Benim aşağı yukarı 1000-2000 kelime bilgim ve liseden kalan az bir dil bilgim var.Bugün voscreen diye bir site keşfettim.Sizce bu sitedeki altyazılı videolardan cümle ve öğrendiğim kelimeyi bir deftere not ederek mi ingilizce çalışsam yoksa 5000 civarı kelime ezberledikten sonra mı voscreen'e başlasam?
Merhaba arkadaşlar.Ben bir mağazadan vantilatör aldım.Eve gelip açtığımda parçaları birleştirilmemiş haldeydi.Parçalarını düzgün bir şekilde birleştirip fişe taktığımda vantilatörün sesi rahatsız ediyordu.Parçalarını tekrar söküp kutusuna koydum.Aldığım mağazaya götürdüm.Durumu kasiyere anlatıp iade etmek istediğimi söyledim.Parçaları orda tekrar birleştirdik ve çalıştırdık.Mağazada çok ses olduğu için vantilatördeki vantilatördeki rahatsız edici ses pek duyulmuyordu.''Geçerli bir sebebiniz olmadığı için ve garanti süresini başlattığımız için geri iade yapılamaz'' dedi.Ben de bu konuda 1 haftalık cayma hakkına sahip olduğumu söyleyince yine ''garanti süresini başlattığımız için geri iade yapılamaz'' dedi.

Benim burada iade yapma hakkım var mı?
Yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar takip ettiğim blog sitelerinden;twitter,tumblr ve pinterest hesaplarından sayfaya yeni bir şey eklenince bana bildirim yollayacak programa ihtiyacım var.
Bildiğiniz bir program var mı?
Öncelikle herkese merhaba.Google+ ve youtube attığım yorumları sadece ben görüyorum.Başka bir hesapla girince yorumum gözükmüyor.Yani google+ ve youtube da attığım yorumların hiçbiri gözükmüyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Herkese merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz üzere ingilizce internet reklamcılığında(adf.ly,adsense,affiliate...) lider olan bir yabancı dil.
Sizce internet reklamcılık sektörü için 2. ve 3. diller hangisi olmalı?
Benim düşüncem çince ve ispanyolca.Sizin düşünceleriniz nedir?
Herkese merhaba arkadaşlar gece uykusunu bırakıp everyman uykusundan uberman uykusu moduna geçtim.
1 haftadır uberman uykusu modundayım.Çok fazla zorluk çekmiyorum ve neredeyse alıştım.
10 yıl uberman uykusu ile hayata devam etmeyi düşünüyorum.Uberman uykusunun bağışıklık sistemine zarar verdiğini duydum.Bağışıklık sistemimim çöküp kanser gibi hastalıklara yakalanmaktan korkuyorum.
Bana bağışıklık konusunda tavsiyelerde bulunabilir misiniz?
Ayrıca bu uyku tarzını uzun süre uygulayan kişiler uberman uykusu ile ilgili deneyimlerini paylasabilir mi?

"Atom mu parçalıcan" "Dünyayı mı kurtarican" diye laflarla gelecek olanlar ALT+F4 yapsın.8 saatlik uykusuna devam etsin
Hakkında
Forum İmzası:
SESSİZLİK
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 81
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 101
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.201 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.