Şimdi Ara

MATLAB yerine kullanacağınız SCİLAB üstelik ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • matlab yerine kullanabileceğiniz bir programdır. linux versiyonuda sitesinde mevcuttur. 15.3 mb büyüklüğünde matlabdan oldukça küçüktür haliyle bazı özellikleri yok ama bunlar fazla kullanılmayanlar. genelde öğrencilerin işine yarar diye düşündüm. buradan windows için olanını indirebilirsiniz. site adreside burası ben fazla matlab bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum. onun için soracağınız sorulara cevap veremeye bilirim kusura bakmayın...

MATLAB yerine kullanacağınız SCİLAB üstelik ücretsiz

• Çok teşekkür ederiz ama hiç olmazsa bir link yada referans gösterebilseydiniz daha iyi olurmuş mesela...Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

Çok teşekkür ederiz ama hiç olmazsa bir link yada referans gösterebilseydiniz daha iyi olurmuş mesela...Teşekkürler...

"buradan" dediği yerden indirebiliyorsun
  • Eyvallah saol
  • Matlab neredeyse tüm kütüphaneleri ile 3-4 GB'a dayandı, Sadece image processing,simulink kütüphanesi bir işletim sistemi kadar komuta sahip,,
    Programda image processing kütüphanesi varsa hemen buna geçicem ;)

• Bu programla,herhangibir çalışan makine üzerine bağladığım ivmemetreler sayesinde titreşimleri ölçüp,max.peaklerini çıkartıp,yüksek ve düşük frekanslardaki titreşimleri filitreleyip sideband ları ölçebilirmiyim acaba?
    bu benim için çok önemli lütfen bilgi verebilir misiniz?
  • Arkadaşlar bu program ne işe yarıyor acaba? Daha yeni duyuyorum cidden..
  • genelde mühendislik amaçlı kullanılan bir programdır. detaylı bilgi içinwww.scilab.org adresine bakabilirsin. ingilizce sayfadır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.