Şimdi Ara

PHANTON RANGER MI SILVER RANGER MI???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aslında ben her zman okçuların elf olasından yanayım ama araya hawkeye de girmişti sonra insana bir okun değilde bir bıçağın yakıştığıı anladım.hawkeye ile bu ikisini karşılaştıramazsınız.ama sonra phantom ranger denen okçu sınıı hakıında bilgim oldu acaba neden bu ırk hw mi sr mi tartışması içinde yeralmadı??? sonuçta ikiside elf sadece biri daha kara.neyse olay bundan ibaret ben spsim ile pekte mutlu sayılmam 72 oldum elemental symphony hariç bi güzelliğini göremediim.bence en iyi okçu sınıfları pvp için.her konum ve vaziyette önde gibiler.ama hangisi asla emin olamıyorum phantom ranger mı silver ranger mı

Not:biliyorum belki yüzlerce kez açılmış bi topik ama hiç bi zaman cevabı bulunamadı.biri çıktı sr biri çıktı hw biri çıktı pr dedi.bunun cevabını resimler ve güzel anlatımlarla bulalım istedim hangisini açayım?????

• L2de şu ana kadar sadece okçu sınıflarını kullandım.bence en iyisi SR çünkü okçunun taktik kullanımına en uygun statlata elfler sahip.Vur kaç taktiğini en iyi SR ile yapabilirsin. şu an aktif charım HE ve pvp de sürat eksikliğini fazlasıyla yaşıyorum.
  • Okçu açacaksan kesinlikle SR aç.
  • ben SR kastim lvl 66 ama canim sıkıldı biraz degisiklik olsun diye yeni Hawk Eye actim bu aralar onu kasiom PR ye gelince her ne kadar dmg yuksek olsada yavas kalio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.