Şimdi Ara

CLAN LVL4 YARDIIIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu 3. topickim ama hala bu sorunu çözemedik.herşeyi tam yapıoruz ama kalisle konuşunca oh,you are here mu ne falan filanla başlayan hata veriyor ve bana zehri geçirmek için gerekli olan şeyi vermiyor. herşeyi tamamladık ama neden hala olmuyor lütfen yardım edin son günlerde hiç moral kalmadı
    YARDIM EDİN LÜTFEN TÜM CLAN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

• hata tam olarak ne yazsana bakalim bi ?
  • 3 bitkiyi de topladık
  • uzun bi yazi nedenboyle bi hataverdi anlamadim
    hikayeye gore bana potionmu ne vermesi lazim deilmi.ama vermedi sadece bu yaziyi soyledi ve biz clan olarak bunu 20 defadir dniyoruz.suan 11 kisiyiz daha gelecek olan kisiler var ve amac buyuk LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN.biiri dedii dion mu adendemi ne biriyle konusulcakmis.acaaba forumda yazilan yanlismi ing den tr e cevrilirken yanlik ceviri olabilirmiyarım edin lütfen
  • ayrıca bana yardımcı olailecek bi arkdaş varsa titanda pmlerinizi bekliyorum nickim qokberq.LÜTFEN YRDIM EDİN ŞU GÖREVİ YAPALIM LÜTFEN
  • BİRDE SADECE 2 KURBAN VERDİK DİĞERİ KENDİSİ VERDİ BİZE ACABA BUNUNLADA ALAKASI OLABİLİRMİ.HARDİNS ACADEMYDE SADECE Bİ ÜYEMİ CADIDAN EVA ALACAAK DİĞERLERİNİN İŞİ NE
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokberg

BİRDE SADECE 2 KURBAN VERDİK DİĞERİ KENDİSİ VERDİ BİZE

yani 3 kişi ölmesi gerekirken birisi heykele tıkladıgı halde olmedi; ama onda da item vardı.
  • Yardım eden yokmu beyler titanın en büyük türk clanının yardıma ihtiyacı var...
  • beyler LÜTFEN YARDI EDİNDE ŞU TOPİĞİDE KAPATALIM
  • sen en guzeli quest i iptal et sifirdan basla. kur bi party al 3 uyeyi party e. kurban et 3 unude, olmeyen olursa tekrar bastan al (aslinda gerek yok, bizdekilerde olmemisti 2. yapisimizda ) al itemlari onlardan. gonder 3 unude birer vanor a. baslamadan once seni beklesinler. sen konus ordaki elemanla baslat quest i , baslasinlar kesmeye. ilk geleni yolla hardin e alsin pot u gelsin. sonra ic pot u konus elemanla. en son git giran a giristeki sir ile konus bitir quest i.
    olmama ihtimali soyle durumlarda olusuyor !!!!
    1- server koparsa
    2- uyelerden biri olurse (basta sen)
    3- konusmadan quest baslamadan yaratik kesmek

HADI GECMIS OLSUN...
  • reasur nasıl teşekkür etsem çok ssaol kardeş biz 1. ve 3.sü oldu ne desem çok saol gerçek çok saol.bir eye dikkat ettim her seferinde dc olduq bundan olabilir bide herseferinde ben daha başlamayın derken clan bana para getiriodu
  • ama gerçekten dc olmak la yada ben zehri içmeden adamların baslaması neden olabilirmi buna eğer öyleyse bugun toplaniyoruz .ok saol bi kez daha
  • kardesim gorevi almadan neden baslıyonuz yaratıq kesmeye durdur elemanları kesmein lan de lider sen deilmisin vur tepelerine yar beyinlerini :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: sucxx

durdur elemanları kesmein lan de lider sen deilmisin vur tepelerine yar beyinlerini :D

nedemek gokberq. sen titan da isleri sıkı tut yeter. 5 ide anlatirim bir ara. o biraz uzun ama. tek yapman gerekiyor birde. onuda gectim, en zor yani son itemlari toplaman icin giant cave in dibine inmen lazim oda kasacaktir biraz bi git gor yaratiklari gc deki gel yorum yaz

• valla şimdi clan lvl 5 görevi nasıl şunada başlayalımda sizkastiende biz titanda 1453 teki gibi ele geçirelim şu exteremyi türkler olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReasurV

giant cave in dibine inmen lazim oda kasacaktir biraz bi git gor yaratiklari gc deki gel yorum yaz

acayip zevkli sh ile ayni anda 5 veya daha fazla yaratigi öldürmeye calisip öldüremreyipte arkan bakmadan en üst kata kadar geri çikmak
    not sloww sleep hepsi kullanılmaktadaır ama orada yaratiklara cok fazla hangi birine vuruyum birde enerjiler 2-3x olayi yokmu hepten ölüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.