Teğmen
20 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar bugün lastiği kaldırıma sürttüm lastikte fotoğraflarda göründüğü kadar deforme oldu bi sıkıntı olur mu acaba bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Alttan dersim yok. En son eksik stajım kalmıştı onu da yaptım. Dosyamı yolladım . Yolladıktan 1 ay sonra dosya onaylandı , stajımı da tamamlamış oldum. 1 aydır mezun duruma geçmek için bekliyorum ama yok hala mezun olamadım. Bu kadar yavaş bir okul olamaz. Ne yapmam gerekiyor ? Bir sürü iş başvurusunu kaçırdım sırf mezun durumda olamadığım için
2018 yılındayız ve hala internet kafede 5e5 policestation oynuyorum var mı eski cs'ci ses versin
Beyler maça az bir zaman kalmış uzatmadan veriyorum . Deneyin derim .

Maç Kodu : 425
Maç : Livingston v Albion Rovers
Tercih : 1/2
Beyler Allah aşkına yardım edin . PC'de kullanıyorum oyunu . Tuş ayarlarını ince ince bakıp ayarladım internetten baktım hatta ayarlara ayarlar normalde sorunsuz istediğim şekilde . Ama gelin görün ki ayarları kaydedip maçı açtıgımda hepsi bozuluyor . Ara pasa basıyorum şut vuruyor pasa basıyorum ara pas atıyor vsvs.. Bu sorunla karşılaşan sadece ben miyim , ben değilsem çözümü nedir var mıdır ? Nolur yardım edin
Arkadaşlar internet bağlatmayı düşünüyorum ,12 ay taahhüt olması gerekiyor. 50 lira civarında sınırsız bir internet bulabilir miyim ? Yardımlarınızı bekliyorum
En az 81 ekran olacak televizyon arıyoruz bütçe yazdığım gibi max 1300 ₺ dir. Önerilerinizi bekliyorum .
Beyler , yurttan memlekete gideceğim . Evde WiFi yok internet kotası çok sorun olacak . Sizce en az yiyen tarayıcı hangisi ve Facebook A uygulamadan girmek mi Tarayıcıdan girmek mi daha tasarruflu olur ?
Beyler iPhone 5 ile birlikte gelen kulaklıkta uzaktan kumanda olmadığını biliyorum . Ses kalitesi açısından herhangi bir fark var mı ?
Arkadaşlar EarPods satın aldım morhipodan . Ürün geldi inceledim %100 orijinal ürün , sesi de aşırı çok yüksek veriyor ama şöyle bir sıkıntı var . Arkadaşın iPhone 6 dan çıkan kulaklığıyla karşılaştırdığımda o kulaklık daha kaliteli daha temiz ve daha bass lı ses veriyor . Bunun sebebi nedir acaba ? Ürünü geri yollayacağım yollamadan önc size danışmak istedim . Yardımcı olursanız Mutlu olurum
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
''that is the futbol it is the futbol''
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 705
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 77.834 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 328 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.