Şimdi Ara

Lastiği kaldırıma sürttüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün lastiği kaldırıma sürttüm lastikte fotoğraflarda göründüğü kadar deforme oldu bi sıkıntı olur mu acaba bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Lastikte hiçbirşey yok bisiklet lastiği değil sonuçta

devamke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan bir şey olmaz deforme bile yok. Ben sıfır yanaşırken otopark demirinin köşesine sürtmüşüm böyle kullanıyorum şimdilik. Bu bile yüzeysel çizik olarak gözüküyor gözüme pek takılmıyor.

Bu arada bu lastiği de iki farklı lastikçiye gösterdim, ikisi de hasarın jant koruma kısmına geldiğini, tellerin gözükmediğini söyledi. Eğer bu tarz hasarlarda tel gözüküyorsa, en kısa sürede değiştirmek lazımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dura-Ace -- 30 Aralık 2021; 2:14:42 >

• Bir sorun göremedim.Böyle ufak tefek sürtmeler hiç problem değil hocam.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt

Konudan bağımsız ama S1 Evo3'lerden memnun musunuz?

• kartalus kullanıcısına yanıt

Çok memnunum hocam, iki arkadaş farklı araçlara aldık. Konforu, yol tutuşu, sessizliği çok iyi özellikle ıslakta çok güzel bir lastik. Tercih edeni üzmez kesinlikle.

• Bendede geçen gün aynı sorun oldu yanak koruma yırtılmış bişey olmaz dedi lastikçi bende o kısmı güçlü yapıştırıcıyla yapıştırdım kullanıyorum lastiği. Teki 1400 lira kardeşim nasıl değişelim daha 1000 km yapmadan böyle bi olay olması çok kötü

• Bi an benim eski konu mu hortladı diye düşündüm.

https://forum.donanimhaber.com/lastigi-kaldirima-surttum--144044146

Benzer hasar başıma gelmişti ama sizinkinde bir şey yok.

Benimkisi parça kopması şeklinde oldu. 3 farklı lastikçiye gösterdim. Bir şey yok bunda dediler. 1 sene böyle kullandım. 1 yıl bu şekilde kullandıktan sonra 2. el olarak sattım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.