Şimdi Ara

İnternet kampanyası arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internet bağlatmayı düşünüyorum ,12 ay taahhüt olması gerekiyor. 50 lira civarında sınırsız bir internet bulabilir miyim ? Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muhammetgun kullanıcısına yanıt
    Altyapınız Adsl olarak düşünüyorum.
    Süperonline Ev Telefonu taşıyana 12 ay boyunca 8 mb/sn 50 gb 39,90 TL internet sağlıyor.16 Mb/sn istersen 49,90 oluyor.
    Vodafone 12 Ay boyunca 16 Mb/Sn 60 gb kota 49,90 TL internet sağlıyor.
    Türknet Taahhütsüz 16 mb/sn 150 gb kota +1000 dakika her yöne ev telefonu = 59 TL internet sağlıyor.
    TTnet'e baktım pek iç açıcı tarifeler göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Süperonline Ev Telefonu taşıyana 12 ay boyunca 8 mb/sn 50 gb 39,90 TL internet sağlıyor.16 Mb/sn istersen 49,90 oluyor.
    Türknet Taahhütsüz 16 mb/sn 150 gb kota +1000 dakika her yöne ev telefonu = 59 TL internet sağlıyor.

Superonline 39luk tarifesinde 50gb i geçince hizi 1 mpbs ye dusuruyor. Insanlar 3 mpbs için isyan ederken 1 mpbs nedir

• KırmızıElma K kullanıcısına yanıt
    Akk 3 mb/sn yapmaları lazım btk'ya bildirmek lazım.Uygun paket malesef yok hocam.

• en ucuz internet hangisi peki? hızı çok önemli değil.Köydeki ev için bağlatmayı düşünüyorum 25-30 tl arası bir paket varmı
  • quote:

Akk 3 mb/sn yapmaları lazım btk'ya bildirmek lazım.Uygun paket malesef yok hocam.

Bir şey soracagim. O paketi sikayet ettigimiz zaman akk nin 3 mpbs olma ihtimali var mi?

• quote:

Ev telefonumuz yok ama ?

• Vodafone turknet uygun ve ucuz vodafoneyi hic tavsiye 18gun netsiz kaldim.sonra tekrat ttnete gectim duzeldi bu kadar amatorce is olmaz turknet tahhutsuz oldugun icin deneyin derim hosunuza giderse devam.edin ama sonucta bunlar dsl de ttnet alt yapisi be ekipini kullaniyor dolayli yoldan isniz goruluyor oncelik ttnet musterilidir arizada ttnet kabinleri ttnet tekinerinden.baska iss acamaz adamlar sallayabilir sizi codafonede kota sisirme ve utulan akk problemi var basiniz yanar ucuz etin yahnisi yani fiber ve uydu net alt yapiniz yoksa ttnete mahkumsunuz ttnet tekel mekel ama m.h is gormeaede santraldan adamimmvar ariyorum.bise oldugunda saolsun yapiyor agrisi basimi yakmam bidaha bide ikna kampanyasi yaptilar 6 ay tahhutsuz %50 indirimli 50mbps 200gb hipernet pro extra paketini 74 liray tanimladilar kurumsal paket ilgileniyorlarda en guzel yanida tahhutsuz 6 ay boyunca guzel bir kampanya bulursam gecerim ha baktim yok yine bir ikna kampanyasi patlatirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.