Şimdi Ara

VW CC 2.0'dan peugeot 3008'e geçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2014 model vw cc kullanıyorum 2.0 TDI 177hp exclusive full paket bugün arkadaşımın 2018 peugeot 1.6 blue-hdi gt-line 3008ine bindim araç çok hoşuma gitti cc'den 3008e geçsem pişman olur muyum?

SUV modelleri çok fazla ilgimi çekmediği için 3008 hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim ama daha önce hdi motor kullandım hiç üzmemişti beni. Birbirinden çok alakasız modeller ama kararsız kaldım. Güç olarak pişman olur muyum kronik sorunları vs var mı diye merak ediyorum bir yandan da yeni nesil teknolojilerin nerdeyse tamamı olan bir araç hoşuma gidiyor. Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimin aystiisi -- 21 Mart 2022; 20:5:51 >

• https://forum.donanimhaber.com/peugeot-3008-iscilik-hatalari--145717342

• Binip karar vermişin millet ne bilsin pişman olurmusun :)

• güç olarak pişman olursun orası kesin.benzinli olanı alırsan iyi
  • Pişman olup olmamak size bağlı, eğer arabayı limitlerde kullanmayı seviyorsanız yüksek arabalar tatmin etmez ama zaten sakin kullanırım diyorsanız bence yüksek araba daha iyi.

• en1gma kullanıcısına yanıt

Benzinli araç sevmiyorum hocam

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

3008 hakkında hiç bilgi sahibi değilim kronik sorun vs olarak sıkıntı çıkaracak şeyleri var mı hiç bilmiyorum ondan sordum.

• Geçilmez aracın kaliteli nispeten bayağı sorunsuz tavsiye etmem  

• Ben olsam geçmem. Hem segment hem de güç farkı var. Model yenileyim diyorsan farklı bir alternatife yönel bence. Aynı motor 2017 3008 sahibiydim 10 ay kadar. Güzel araç ama sakin sakin kullanılacak bir aile otomobili sadece. Cc'den sonra kesmeyebilir seni.
  • Dizel alacaksanız adblue deposu sorunluydu garantiden değiştirmek zorunda kalanlar vardi, kimisini garantiye sokmadılar,makyaj sonrası düzeldi deniyor ama bilmiyorum. Sanziman ve tüm motorlar iyi.

Onun dışında fiyatının karşılığını verir. Sıfır alacaksanız 1.6 benzinli güvenlik paketleri 660'a bıraktılar çok iyi fiyattı şu anda arttı ne yazıkki.
  • 2 yıl 2018 Passat 2.0 TDI dsg kullandıktan sonra yine sıfır kilometre olan 3008 1.5 eat6 otomatik vitese geçtim. 2 yıldır da 3008 i kullanıyorum. Kişisel izlenimlerim:

VW nin kadranında 235 i gördükten sonra 3008 de 140 üzerinde tedirgin edici bir durumun ortaya çıktığını söyleyebilirim. (en azından benim için böyle) araç biraz da yüksek olduğu için virajlarda ve şerit değişimlerinde farkı net hissediyorsunuz. Direksiyon hissiyatı vw ye göre daha hisli ve düşük hızlarda kullanması daha keyifli. sürüş hissini daha fazla veriyor.

Pejo nun içi vw gibi sıkıcı değil. içinde oyuncakları bol, tasarımı daha çağdaş. kokpit vs. daha cazip. ama vites seçiminde vw kadar kararlı değil. bir de beygir gücünden dolayı vw nin atikliği yok. (130bg bu arada). Aile ile gidilecekse genelde, daha yeni bir araç olan 3008 i tercih ederdim. ama bireysel kulllanımda 3008 pek fazla fanteziye cevap verecek bir araç değil.

• geçilir ama dizel olana değilde 1.6 benzinli 180bg olana geçilir. performans farkı çok bariz hdi ile kiyaslayinca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 21 Mart 2022; 22:21:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.