Şimdi Ara

Kripto Para Alım Tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Bir devlet üniversitesinde öğrenciyim. Elime bir miktar para geçti 1000 tl. Elimde ki bu parayı kripto paralardan birine yatırmak istiyorum. Çok aşırı araştırabilme imkanım olmadı ancak bu parayı elimde sabit TL cinsinde tutmak bana zarar getirir. Paramı hemen bir kripto para birimine atmak istiyorum. Hangi para birimine bu parayı atmamı ve hangi borsadan ticaretimi yürütmemi tavsiye edersiniz. Önereceğiniz bilgiler doğrultusunda aktarım yapacağım. Ekstra olarak bir kripto cüzdan almam gerekir mi bunu da belirtirseniz ve bu cüzdana da nasıl erişim sağlarım söylerseniz çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar :)

• Kripto cüzdan fiyatları zaten senin şu an sahip olduğun paraya yakın bir fiyatta. Cüzdan gerektirecek bir durum yok bence.
  • Cüzdan almana gerek yok binance ye kayıt ol işlemini yap
  • ömür boyu kullanacağın mail adresinin şifresini sağlamlaştırmakla işe başlıyorsun..

thodex binance bittrex üyeliklerini gerçek bilgilerle her birine dair bilgi ekran görüntüleri vs klasör oluşturup o mail adresine yollayıp xxx isimli dosya altında saklıyorsun.

site şifrelerini de ekle tabi..

thodex veya dırek binance para atıp kritpo al sat yapıyorsun..

paranın min yarısı ile al sat yapıp usd_tether biriktir

ayı sezonunda btc alırsın..

kalaniyla hala uyanmayan alt coin alıp bekleyebilirsin..

y.t.d

amaç harçlık ise sağlam düşmüş belli coinlerden alıp artış sonrası satabilirsin..

3 5 gün evvel denk gelsem mutlaka dash zec monero al derdim..

ultra y.t.d

• Taparcasına T kullanıcısına yanıt

Hocam binance de usd olarak alırken min 15 dolar ile alabilirsiniz diyor bunun başka yolu yok mu TL o kadar değersiz ki istediğimiz gibi alamıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. kafamız çok karıştı. atıyorum coinin değeri 25 ben sat limit olarak 10 dedim anında satılır mı yoksa piyasa 10 a inince mi satılır

• pharmacieNl P kullanıcısına yanıt

10 a gelince satış işlemi gerçekleşir.

• pharmacieNl P kullanıcısına yanıt

anında satılır. limit emri yüksekten satmak ya da düşükten almak içindir. alt tarafa sert düşüşe karşı güvenlik önlemi almak istiyorsan stop-loss kullanmalısın.

• dominance'a gore alt partinin eli kulaginda.

guzel bir video

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.