Şimdi Ara

Vestel AOM-7001 ve ADW-6008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu 2 ürünü almayı planlıyorum. Bayiden peşin 2000 lira gibi bir fiyat aldım. İnternet araştırmam sonucu sanalreyonumda 1642 lira + kargo tutarı var. Sanalpazarda da 1784 + kargo gibi bir fiyat var.. Sizce nerden almalıyım. İnternetten aldığımda bir sıkıntı yaşarmıyım?

SR-ADW-6008
    SR-AOM-7001

SP-AOM-7001
    SP-ADW-6008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrt_ -- 14 Nisan 2012; 11:43:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Bu 2 ürünü almayı planlıyorum. Bayiden peşin 2000 lira gibi bir fiyat aldım. İnternet araştırmam sonucu sanalreyonumda 1642 lira + kargo tutarı var. Sanalpazarda da 1784 + kargo gibi bir fiyat var.. Sizce nerden almalıyım. İnternetten aldığımda bir sıkıntı yaşarmıyım?

SR-ADW-6008
    SR-AOM-7001

SP-AOM-7001
    SP-ADW-6008

GÜZEL ÜRÜNLER AMA FIRIN ALMAYI DÜŞÜNMÜYORMUSUNUZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Bu 2 ürünü almayı planlıyorum. Bayiden peşin 2000 lira gibi bir fiyat aldım. İnternet araştırmam sonucu sanalreyonumda 1642 lira + kargo tutarı var. Sanalpazarda da 1784 + kargo gibi bir fiyat var.. Sizce nerden almalıyım. İnternetten aldığımda bir sıkıntı yaşarmıyım?

SR-ADW-6008
    SR-AOM-7001

SP-AOM-7001
    SP-ADW-6008

Fırın alındı.. Bu iki ürün kaldı sadece... Sizce internetten alınmalımı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

SR-ADW-6008
    SR-AOM-7001

SP-AOM-7001
    SP-ADW-6008

Fırın alındı.. Bu iki ürün kaldı sadece... Sizce internetten alınmalımı?

dostum ben ınternetten alısverıse karsıyım.helekı beyaz esya elektronıkte alıcengız oyunları var.bu markanın bınlerce bayıı var.malda sorun cıkarsa guvence verıyorlar.ama netten alınca bır sorun cıkınca muhattap bulamıyorsun.ozellıkle bazı markaların (vestelde olabılır )servıslerı sorumluluk kabul etmıyor.sırf bu yuzden.sıkı bır pazarlıkla ıskonto vermeden bayııden uygun fıyata alabılırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.